Unde mâncăm în Budva?

DIN oradea
înscris/ă în 21.07.10
JUL-2010

Restaurant "O Sole Mio" - Ingrozitor

Am fost sa mancam la acest restaurant care de afara arata foarte bine. servirea prompta si politicoasa, toate foarte bune pana in momentul in care am primit mancarea.

toti am comandat peste si am primit o questie cu aspect de talpa de pantof si gust de cauciuc, ma rog. apoi cireasa de pe tort, nota de plata. cam dublata de cat trebuia sa fie normal in sensul ca garnitura pe care nu am comandat-o costa 16 euro si bacsisul de 10 % inclus.

in concluzie ocoliti localul. sunt atatea altele care ofera o mancare delicioasa la preturi bune.

sper ca am fost de folos.

Impresii încărcate de dinuletz in 21.07.2010 17:32:25

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (dinuletz); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  400 PMA (din 2 voturi) nota2
  • Ai fost acolo? - Scrie impresii DE CĂLĂTORIE
  • Dorești să întrebi/discuți ceva legat de impresiile postate de dinuletz? - folosește rubrica Ecouri (mai jos)

[22.07.10 11:34:36]

sectiunea a suferit o modificare astfel incat sa poata gazdui si alte review-uri despre baruri, restaurante, etc - Budva