ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 14.07.2010

Extrem de nemulțumit
Sub orice critică
Către satisfăcător

ARTICOL ARHIVAT

Hotelul nu merita decta 1 stea!

Kusadasi e un loc minunat, un colt de rai as putea spune, dar hotelul unde am stat nu este nici pe departe un hotel de 4 stele! Credeti-ma ca nu sunt o persoana pretentioasa, dar am platit multi bani si am fost pacaliti.

Camera era foarte mica, mobila era veche si uzata, iar mancarea era groaznica, plus ca am gasit un gandac, se plimba vesel pe masa cu platourile cu mancare.

Ar mai fi multe de spus (de rau) despre hotel, dar eu cand ma gandesc la vacanta mea din TURCIA, ma gandesc in primul rand la marea EGEE care merita toti banii.

Prieteni mergeti in Kusadasi, e un loc minunat, dar nu va lasati pacaliti!

Trimis de DENA in 14.07.10 19:43:54
  • A fost prima sa vizită/vacanță în TURCIA

VIZUALIZĂRI: 1430 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (DENA); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
P01 suveniruri
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 0 PMA (din 0 vot)
  • AŢI PUTEA rezerva o cameră aici, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 43.20 EUR pe cameră

greeneyes
    [27.07.10 17:08:28]

salut! in septembrie trebuie sa ma cazez si eu la Atinc.... poti sa-mi dai mai multe detalii?

cu cat timp inainte ati luat biletul? ati avut camera cu vedere la mare?

DENAAUTOR REVIEW
    [31.07.10 01:04:30]

Buna. Am luat biletele de la o agentie, cu 2 sapt inainte, am vazut pozele si totul arata fb. Am avut si vedere la mare.

Iti recomand sa te interesezi din prima zi cum sa ajungi sa vizitezi PAMUKALE si AQUA PARQ. Se fac excursii de 1 zi in ambele locuri. Noi ne-am trezit prea tarziu ca vrem sa vedem PAMUKALE si am pierdut excursia, ne-a parut ff rau. Dar am petrecut o zi super la AQUA PARK. Am facut plaja pe INSULA PORUMBEILOR. Am fost si la plaja la LADIES BEACH, dar ziceai ca esti la noi in Romania, apa f murdara.

Iti mai dau un sfat: orice vrei sa cumperi trebuie sa te tocmesti, logodnicul meu reusea sa ia orice suvenir la jumatate de pret. La orice restaurant am mancat mancarea a fost delicioasa si fff multa. Iar seara, dupa ce ne plimbam un pic, ne asezam la cafeneaua SEGAFREDO, pe care o poti vedea de la balcon, daca ai vedere la mare.

Cam atat... Iti doresc o vacanta la fel de frumoasa cum a fost si a mea.

PS: nu uitati sa va luati papuci de casa pt ca hotelul ATINC de 4 stele nu ofera acest lux.

greeneyes
    [02.08.10 08:43:23]

Multumesc pentru raspuns!

referitor la excursii, unele le-am facut deja pt ca am fost si acum 2 ani in Kusadasi.

Eram interesata foarte tare de hotel, fiindca acolo am inteles ca sunt probleme. Ati incercat sa schimbati camerele cand ati vazut cum arata? eventual cu ajutorul unei mici"atentii" la receptie?

Ceva restaurante in poti sa-mi recomanzi?

DENAAUTOR REVIEW
    [03.08.10 11:27:42]

Buna

Nu am vrut sa complicam si mai mult situatia, deoarece am auzit un domn la receptie care platise bani pt o camera cu vedere la mare si nu i s-a oferit, cred ca abia a doua zi, dupa ce s-a eliberat o camera.

Am mancat ff bine la restaurantul de la Hotel Derici, hotelul fiind lipit de Atinc

Nu stiu, nu am retinut numele restaurantelor, am mancat bine oriunde am fost

DENA, greeneyes
    Alte impresii din această RUBRICĂIlayda Avantgarde Hotel (ex Atinc):