Motel Ieremia Movilă

DIN Pitesti
înscris/ă în 05.06.08
SEP-2009

La Manastirea Sucevita

Am fost la Manastirea Sucevita in septembrie 2009 si am ramas placut impresionata de cum arata, fiind prima oara acolo. Linistea din interiorul manastirii si frumusetea locului iti ofera o impresie de neuitat.

Ne-am cazat in zona la Pensiunea Ieremia Movila, un loc deosebit de primitor si frumos pozitionat, la 200 m de manastire.

De acolo am mers spre Campulung Moldovenesc (drumul impecabil), am trecut pe la "palma" unde am facut popas si am oprit si la Manastirea Moldovita, alt loc minunat.

Va recomand sa treceti in drumul vostru prin tara prin aceste locuri minunate.

Impresii încărcate de Tempo in 13.07.2010 13:11:19

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Tempo); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  200 PMA (din 1 voturi) nota2

- Admin
[13.07.10 15:33:13]

Am mutat si acest reveiw la rubrica motelului Ieremia Movila [Sucevita] - nou creata pe site..

Tempo m-as bucura daca ai completa si celelalte rubrici de notare - cazare, cadrul natural, distractie si relaxare.

In alta ordine de idei, e bine sa intelegi ca AmFostAcolo este organziat un pic altfel fata de alte site-uri. Recomandarile despre o anumita unitate de cazare sunt grupate in rubrici distincte, ele putand fi astfel consultate si regasite mai usor.

Nu in ultimul rand, notele date de fiecare turist contribuie la MEDIA acelei locatii - un indicator sintetic cat se poate de relevant pentru conditiile si serviciile oferite de pensiuni si hoteluri.