Mukarnas Spa Resort [Okurcalar]

înscris/ă în 23.08.09
JUN-2010

ARTICOL ARHIVAT

Superrrrrrr

Am fost la Mukarnas 14 nopti si ne-a placut. Intradevar au facut fitze cu privire la sosire.

Dupa ce am facut intrarea ne-a trimis la masa apoi ne-a spus ca nu au camere si ca ne duce la un hotel superior pt. 2 nopti. Ok, am fost dusi la Hotel Granada unde este un hotel super. Dupa noi s-a intors la 15 min. si ne-a luat inapoi ca s-a eliberat o camera. Asta nu ne-a deranjat ca nici la Granada nu era rau. Dupa ce ne-au cazat au venit cu o sticla de vin si o farfurie cu fructe sa-si ceara scuze probabil. Toata chestia cu Granada a fost sa-i faca publicitate hotelului ca e nou deschis Mai 2010. Acolo era fresh toata ziua si multe alte in plus fata de Mukarnas. Celor care erau cu masinile si nu depindeau de avion le- a ofertit 2 nopti gratis in plus fata de Mukarnas. In rest ok.

Piscinele super calde si curate. Animatorii de nota 10.

Mancarea buna. Inghetata era de la 15,30 -17 si nu stateai 30 min cum au spus ceilalti. Daca stateai 2-3 minute ca doar nu mergea tot hotelul la inghetata. Vata de zahar si floricelele erau gratis. Fructe si prajituri la greu.

Deci eu zic ca merita sa mergeti. Singura problema era netul. Dar nici celelalte hoteluri unde am mai fost nu excelau in internet. Au internet dupa program la receptie si wireles in lobby.

Bauturile de la barul din receptie sunt superrrrrrrrrrrrr.

Impresii încărcate de vaio in 12.07.2010 21:46:17

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în TURCIA. A mai fost în/la: Antalya, Side si acum Alanya

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (vaio); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  200 PMA (din 1 voturi) nota2

- mandi
[12.07.10 21:55:15]

Pentru ce sa faca reclama Mukarnas reclama la Granada ?

- marcy74
[12.07.10 22:26:45]

Asta da noroc...sa platesti Mukarnas si sa primesti Granada +2 nopti gratis!

[12.07.10 22:31:06]

Da, publicitate 2 zile la Granada in plus fata de sejurul la Mukarnas. In loc sa stai 14 nopti in turcia stai 16 daca nu esti legat de avion. Cei care au stat la Granada au spus ca e super. Chestia cu rusii e minciuna. Noi am stat 2 saptamani si nu am vazut nimic anormal.

[12.07.10 22:36:54]

Nu stiu care e sparla lor dar ceva e. Au niste camere la Granada super cu plasme si mobilier superr. Am impresia ca se ajuta intre ei.

De ex. noi trebuia sa eliberam camera la 12 iar ei vazand ca avem avionul noaptea ne-au mai lasat cateva ore in plus sa nu stam in receptie, sa asteptam transferul. Deci poate si de aici probleme cu camerele si aia avand hotelul nou deschis s-au inteles ei. Problema e ca noi romanii facem mereu caz de ceva.

- Admin
[13.07.10 06:24:20]

nu prea inteleg datele completate la rubrica "copii" - ati fost cumva cu doi copii, unul de 6 si altul de 10 ani?

[13.07.10 11:09:31]

Ca e hotel nou deschis in mai 2010. Au ei o intelegere. Poate asociatii sunt aceiasi. Numai ei stiu. Ca nimanui nu-i convine sa tina gratis turistii altui hotel.

Publicitate    [17.06.19 21:00:56]