ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 11.07.2010

Foarte nemulțumit
    Extrem de nemulțumit

la PMM* = 38 USD

O experienta oribila

un hotel extrem de imputit, jeg mai mare ca acolo n am vazut in viata mea,

nu va recomand sa va cazati la hotelul King Tut din Hurghada.

----Completari ulterioare aduse prin ecou-------

O sa incerc sa fiu cat mai succint in descrierea mea incat sa se inteleaga bine ceea ce vreau sa spun

1. nu le mergeau frigiderele, in concluzie la o temperatura de 40 grade ziua pe plaja nu aveai ce sa bei rece- NIMIC

2. daca te duceai la ora 15 la plaja si vroiai sa iei prosop nu mai gaseai decat a doua zi dimineata.

3.la baie presiunea apei e sub orice critica , ca la cismea , asta sa nu mai vorbesc de igiena care e precara , si toate invechite ca intr un camin de nefamilisti

4.mancarea e sub orice critica si nu exagerez cu nimic

5.igiena hotelului la fel , te lipeai de tot ce insemna masa, scaun , tacam , samd

6. cateodata nici dusul de pe plaja nu functiona - deci ce sa va mai spun si ce exemple sa va mai dau ca n are rost , un sfat: nu incercati acest hotel ordinar.

Trimis de bebe* in 11.07.10 17:41:52
    • Nu a fost singura vizită/vacanţă în EGIPT.

VIZUALIZĂRI: 3393 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (bebe*); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
    PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 900 PMA (din 1 vot)
  • rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 38.00 USD pe cameră

presario
    [11.07.10 17:47:21]

Ei, totusi - chiar asa oribil ? Da-ne te rugam mai multe detalii.

zpedro*
    [11.07.10 19:01:11]

Scurt si la obiect. Inainte de a ma duce in Egipt am tot cautat pe forumuri pareri despre hoteluri si King Tut se incadra in descrierea ta succinta.

Trebuie avut grija atunci cind alegi hotelul si pentru a vedea exact cam ce valoare are trebuie luat in calcul si pretl sejurului, cu cit dai bani mai putini cu atit si hotelul nu poate fi prea luxos, si mai mereu numarul de stele trebuie sa il scazi cu una, pt a avea o parere corecta. Eu la Mamlouk am avut noroc.

webmasterXY*
    [11.07.10 19:06:11]

bebe, incerc sa inteleg supararea ta, insa dupa ce te mai linistesti, incerca printr-un ecou sa aduci mai multe argumente impresiilor tale. Cel mai simplu o poti lua pe grade de satisfactie si note, personal nu pot crede ca marea sau distractia sau chiar cazarea au obtinut note atat de mici.

Ai depunctat serios hotelul si pentru acest lucru ar trebui sa aduci mai multe argumente, ca cei care citesc sa fie informati corect, mai ales ca reviewul tau are notele cele mai mici.

bebe*AUTOR REVIEW
    [11.07.10 21:44:21]

O sa incerc....

[Nota webm18]...Ecoul a fost mutat in cadrul impresiilor initiale pentru a beneficia de pma.std.

mary-criss
    [02.08.10 20:41:56]

de ce nu ti-a placut la acest hotel? poti sa-mi spui si mie? nu e curat in camere nu e mincare buna? vreau mai multe detalii ca vreau si eu sa merg la acest hotel in septembrie 14 zile cu all inclusive am gasit o oferta super. nu suntem asa pretentiosi.

HUBABUBALADUEL
    [07.12.10 23:13:45]

da... bebe exagereaza...

-camarele sunt super... am pus poze...

-apa calda non stop cu presiune

- prosoape gaseai si dupa amiaza

- frigiderul din camera functiona perfect si in plus aveam si seif in camera...

- mancarea era ok... dar cam lipsea carnea...

AM UITAT SA SPUN CEVA... PASAPORTUL LASATI-L IN SEIF PE PARCURSUL SEJURULUI... multi egipteni ar vrea sa puna mana pe el si sa vina in romania... in excursii nu ai nevoie de pasaport

costin1968
    [08.12.10 20:01:39]

Fratilor! Pasapoartele romanesti au poza titularului... cum sa poate beneficia egipteanul smecher de pasaport?

HUBABUBALADUEL
    [08.12.10 22:30:00]

frate... sau fratilor

ai nevoie de un numar de pasaport real... si celelalte date... pui poza ta... in egipt se uita unu la ghiseu si scaneaza pasaportul... la bucuresti nu te mai controleaza nimeni... fratilor nu va invat eu sa furati... dar asta isi doresc arabii... pasaportul tau

costin1968
    [09.12.10 08:04:16]

Aoleu!!! Multumesc, este buna informatia, eu ziceam ca arabii nu fura, dar mai stii...

IAR80
    [09.01.20 13:08:15]

@bebe*: Salut ai ceva poze de la aceasta asa zisa unitate de cazare, te intreb ptr. ca este in continuare la vanzare la cateva societati de turism.

bebe*, costin1968, HUBABUBALADUEL, IAR80, mary-criss, zpedro*
    Alte impresii din această RUBRICĂKing Tut Aqua Park Beach Resort: