ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 11.07.2010
DIN: pitesti
ÎNSCRIS: 11.07.10
JUN-2010
2 AD. + 1 COPII

Daca vrei si munte si mare in acelasi timp alege hotel viva club din nisipurile de aur

daca atunci cand am fost la hotel imperial - sunny beach si am fost nemultumit si am crezut de cuviinta sa spun asta tuturor, atunci cred ca si acum va trebui sa intervin si sa va spun ca daca iti doresti o vacanta linistita si fara peripetii legate de pret -calitate, ai face bine sa alegi viva club - nisipurile de aur.

fac oamenii de acolo eforturi pentru a te simti bine din toate punctele de vedere. am revenit acasa cu gandul de a o "pedepsi " pe lucratoarea agentiei care mi-a recomandata acesata locatie cu un buchet de flori.

citind inainte de plecare parerile celor care au fost acolo am crezut ca parerile sunt postate de angajatii hotelului. prea erau toate de foarte bine, insa ajungand acolo m-am "lovit" de o realitate a lucrurilor. mergeti si va convingeti. MERITA.

bravo tuturor bulgarilor de acolo si rusine noua romanilor care ne-am departat si de acestia cu vreo 20 ani in materie de turism.

ultima interventie. nu am vazut in aceasta statiune tigan fara rost, cersetori sau alte lucruri care sa te deranjeze in vreu fel, poate doar vreun roman satul de "all inclusive" si mort de beat.

Trimis de marcelescu in 11.07.10 08:41:54
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BULGARIA. A mai fost în/la: nessebar, albena si sunny beach

VIZUALIZĂRI: 2394 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (marcelescu); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
P01 picina hotelului inconjurata de verdeata care la noi a disparut. aici s-a taiat doar cat a trebuit.bravo.

pepsi70ro [11.07.10 09:17:20] »

Poate ne poti da totusi niste informatii proaspete despre conditiile de cazare,masa si distractie, cred c-ar fi foarte util. Cu parcarea cum este?

Diaura* [11.07.10 10:12:09] »

Cam la ce distanta de plaja este vila? Plaja este ok? Vad ca ati fost multumiti si de masa ? Ati mancat la vila ?

magdalena [11.07.10 10:35:22] »

In general, daca vrei si munte si mare e bine sa alegi un hotel din Nisipuri in Bulgaria....

alina_r* [11.07.10 11:06:43] »

Am fost si noi acolo acum 3 ani, intr-adevar ne-am simtit bine... camere ok, curatenie peste tot... lucruri noi.

Mancare si bautura multa acceptabila! Entertainment foarte ok!

doctorul45 [11.07.10 13:49:29] »

stiu ca acest hotel este in administrarea acelorasi bulgari care se ocupa si de Miramar din Obzor.Daca e asa inseamna ca se vede capacitatea managerilor.E un hotel care noi il vom lua in considerare pe viitor.Poate singura neajuns e distanta fata de mare la care noi tinem f.mult...

magdalena [11.07.10 13:53:43] »

O informatie buna @doctorul45!

Visan125 [12.07.10 01:11:13] »

dar parcarea? cum e cu parcarea?

adinuta [26.07.10 20:39:14] »

Ma bucur pentru tine ca ai avut o vacanta reusita .

Din pacate pentru mine a fost una nereusita caci am ales anul acesta hotelul IMPERIAL din Sunny Beach............daca iti citeam impresiile inainte........

marcelescu [06.08.10 22:52:58] »

am fost in concediu si in toata aceasta perioada nu folosesc netul.imi pare rau ca nu am raspuns in termen .daca va pot ajuta , oricand cu placere

adinuta, alina_r*, Diaura*, doctorul45, magdalena, marcelescu, Visan125
    Alte impresii din această RUBRICĂHVD Viva Club Hotel: