ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 02.07.2010

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Acceptabil

Puncte forte: - liniste

- mancarea

- vegetatia (gazonul, florile, palmierii...)

Puncte slabe: - camerele invechite

- A/C nu face fata

- curatenia in camera intre orele 13 - 16

- plaja cu pietre

In rest este OK.

Trimis de mm in 02.07.10 08:54:04
  • A fost prima sa vizită/vacanță în TURCIA

VIZUALIZĂRI: 2871 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (mm); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 200 PMA (din 1 vot)
  • rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 66.96 EUR pe cameră

alinutzza140*
    [02.07.10 09:06:48]

Scump la cuvinte. Ceva preturi?

presario
    [02.07.10 09:19:06]

Si totusi - am vrea daca se poate mai multe detalii - despre mancare, bautura, animatie, spectacolele de seara, plaja, etc. Multumim.

[02.07.10 09:20:54]

din cate imi dau seama, sejurul a fost anul trecut, corect?

[02.07.10 09:39:08]

pret 2000 euro 14 zile (2 adulti+1 copil)

perioada: 09. 06 - 23. 06. 2010

plaja este cu pietre si nisip

bautura: bere numai la pahar, tariile erau din belsug

spectacolele nu lipseau si erau f bune, interpretate de rusi care se pricep de minune in ceeea ce fac.

mancarea este f diversificata si bine condimentata singura problema este carnea de porc.

la pretul asta... cred ca nu prea are rost sa fiu nemultumit

[02.07.10 09:48:09]

multumesc

ajustat perioada sejur (era IULIE) si completat pretul si numarul de persoane in "fisa tehnica" a review-ului

[02.07.10 11:57:43]

scuze

[02.07.10 15:20:23]

Ai dat nota 37%la plaja si mare. De ce? Eu am stat acum, tot anul acesta, tot in iunie, exact langa Papilon Aisha, la Maritim Pine Beach si am vazut plaja voastra si nu mi s-a parut atat de rea, de nota care ai dat-o tu! Si nici marea, era foarte curata.

Mai gandeste-te, dar eu zic ca n-ar fi corect sa deinformam lumea! Ai si niste poze, poate ar fi si mai convingatoare, decat notele acordate???

[02.07.10 20:05:32]

Draga Georgiana,

sa-ti argumentez:

cand am plecat din tara la agentia x am fost asigurat ca exista nisip fin pe toata plaja si copilul meu (de 4 ani) se poate juca linistit.

Gresit!!! Eu am incercat sa fac un castel si nu am reusit era numai pietris pe marginea marii. Incearca sa mergi in alte destinatii si o sa intelegi ce insemna nisip fin.

multumesc.

[02.07.10 21:09:04]

Si din cauza ca nu ai reusit sa faci un castel de nisip, ai micsorat nota la 37% ???

E foarte trist.

Da, poate ca ai dreptate, habar n-am ce-i ala nisip fin... unde ar mai trebui sa merg sa vad, unde ma sfatuiesti sa merg sa ma conving?

Cumva in Bulgaria, la Albena?

[02.07.10 21:20:27]

Probabil pt tine nu sunt lucruri f importante, dar pt un copil conteaza. In Albena plaja era mai Ok.

O seara faiana!

[02.07.10 21:21:24]

Cred ca Lara e OK....

[02.07.10 22:14:55]

Deci, poze n-ai?

Sincer,nu m-am gandit ca o s-ajung la o varsta ,sa ma mai invete cineva cam ce-i o plaja!

alinutzza140*, georgiana, mm
    Alte impresii din această RUBRICĂPapillon Ayscha Hotel: