Grand Paradise Hotel [Okurcalar]

DIN bucuresti
înscris/ă în 25.08.08
AUG-2008

Paradise = infern

Am fost anul acesta in Turcia la acest hotel. Din start nu va recomand acest hotel, iar daca totusi vreti neaparat sa va petreceti vacantza in Turcia sa NU alegeti hotel de 4 stele (numai de 5 stele).

Nici nu stiu cu ce sa incep. Cand am ajuns seara la hotel am fost cazati undeva la subsol, unde persista un miros insuportabil de mancare (pentru ca era langa bucatarie - efectiv ti se facea rau...)

Dupa un drum istovitor am vrut sa fac si eu un dus ca tot omul dar bineinteles ca nu era apa calda, iar cabina de dus cadea pe tine (a trebuit sa pun peretii laterali ai cabinei de dus razamati de perete).

Vazand aceste lucruri am mers degraba si am facut scandal la receptie, sa ne schimbe camera. Apropo vedeti ca cei de la receptie nu stiu numai rusa sau turca. Auzind galagie a iesit managerul hotelului (Vulkan) si ne-a promis ca a doua zi dimineatza ne va schimba camera.

A doua zi la ora 10 am fost la el in birou si dupa 4 camere refuzate in sfarsit am gasit o camera acceptabila.

Mancarea este sub toata critica. Acelasi fel de mancare, chelneri nespalati, farfurii murdare, paharele de unica folosinta erau spalate si refolosite, toate bauturile diluate cu apa, apa de tip La fantana era alimentata de la robinet.

Ca si concluzie NU mergeti la acest hotel.

Impresii încărcate de flo in 26.08.2008 01:33:02

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (flo); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  0 PMA (din 0 voturi) nota2

- ady
[03.09.08 16:26:31]

nu stiu de ce nu am citit acest forum inainte de plecare.

am fost la sfarsitul lunii august si am luat cea mai mare teapa din viata mea.

OAMENI BUNI NU MERGETI ACOLO,ESTE INFERNAL

Publicitate    [16.09.19 12:15:32]