HOME  >>  Impresii PAKISTAN   |   ASIA - ALTE LOCURI   >> destinatii  PAKISTAN   >> poze  PAKISTAN
FILTU PER DESTINAŢIE:  -  #EXCURSII si CALATORII
ALTE IMPRESII, DIN ALTE ZONE  -  INDIA -  MALAEZIA -  SINGAPORE -  # DESCOPERĂ ASIA

Impresii sejur / excursii PAKISTAN

Pagina Impresii sejur / excursii PAKISTAN aduna la un loc cele mai recente impresii din vacanta in PAKISTAN. Gasiti aici impresii si recomandari din sejurul in diverse cazari din PAKISTAN, precum si impresii din excursii/calatorii in zona PAKISTAN.
Daca va intereseaza pareri si impresii detaliate despre unul din hoteluri sau despre o anumita excursie, faceti click pe linkul de dedesubt, veti fi redirectati in pagina acelei destinatii.

Daca, pe langa impresiile de mai jos, sunteti interesati in a afla care sunt cele mai apreciate hoteluri si destinatii de vacanta din PAKISTAN - vedeti lista hoteluri si excursiilor din destinatia PAKISTAN, ordonate dupa gradul de satisfactie!

Cele mai recente 100 impresii din sejur, excursii, calatorii in PAKISTAN

fotografii din vacanta la Karachi - Frumos si periculos!, #EXCURSII si CALATORII[acest review nu are fotografii atasate]

Karachi, frumos si foarte periculos!

Am sa va povestesc despre o tara unde am calatorit in urma cu trei ani si ceva. Fiind cu job-ul pe nava, am calatorit in Pakistan de doua ori, in acelasi an. Mai precis in Karachi, un foarte important centru industrial al Pakistanului, chiar cel mai important si principalul port comercial din aceasta tara. Scriu aceste randuri convins ca niciodata nu veti calatorii acolo in scop turistic, poate doar cu job-ul asa cum am fost si eu. Si nu pentru ca nu ar fi o zona frumoasa, chiar mi-a placut orasul, ci pentru dictatura care exista acolo, pentru grupurile teroriste si atentatele care au loc ap   [... continuare ]

IMPRESII destinatia Karachi - Frumos si periculos!, #EXCURSII si CALATORII
impresii - poze  ]
DATA ADAUGARII: 04.02.10 ADAUGAT DE:   pepsi70ro
PERIOADA SEJUR: oct 2007 GRAD SATISFACTIE:   85.00 %

Aţi fost acolo şi aţi dori să adăugaţi impresii sau fotografii din sejur sau excursie PAKISTAN?

NOTA: Mai sus sunt prezentate doar cele mai recente 1 impresii de vacanta din PAKISTAN.
  • Pentru a afla mai multe pareri si opinii despre un anumit hotel sau excursie consultati pagina acelei destinatii - Lista detaliata hoteluri si destinatii de calatorie in PAKISTAN, ordonata dupa gradul de satisfactie

Temperatura curenta PAKISTAN

Click for Rota, Spain Forecast
    [Vremea in ]

Alte informatii utile despre :

[C] Copyright 2008-2014 AmFostAcolo.ro // Reproducerea integrală sau parţială a conţinutului este interzisă

Găzduire web oferită de ROHOST

pagina generata in 0.0199751853943 sec