Harta interactiva LIBAN
Click pentru harta hoteluri, obiective, imagini din satelit
[in curand] temperaturi detaliate LIBAN
HOME  >>  Impresii LIBAN   |   ORIENTUL MIJLOCIU   >> destinatii  LIBAN   >> poze  LIBAN
DESTINATII MAI IMPORTANTE IN ZONA  -  BEIRUT
ALTE IMPRESII, DIN ALTE ZONE  -  IORDANIA -  ISRAEL -  SIRIA

Impresii sejur / excursii LIBAN

Pagina Impresii sejur / excursii LIBAN aduna la un loc cele mai recente impresii din vacanta in LIBAN. Gasiti aici impresii si recomandari din sejurul in diverse cazari din LIBAN, precum si impresii din excursii/calatorii in zona LIBAN.
Daca va intereseaza pareri si impresii detaliate despre unul din hoteluri sau despre o anumita excursie, faceti click pe linkul de dedesubt, veti fi dusi in pagina acelei destinatii. In caz ca nu gasiti hotelul sau destinatia care va interseaza in lista acestor cele mai recente impresii, foarte probabil veti gasi informatii detaliate si pertinente in pagina dedicata acelei destinatii.

Daca, pe langa impresiile de mai jos, sunteti interesati in a afla care sunt cele mai apreciate hoteluri si destinatii de vacanta din LIBAN - vedeti lista hoteluri si excursiilor din destinatia LIBAN, ordonate dupa gradul de satisfactie!

Cele mai recente 100 impresii din sejur, excursii, calatorii in LIBAN

fotografii din vacanta la Raouche Ajraan by Rotana Hotel, BEIRUT
[NOV-2010] Sejur hotel RAOUCHE AJRAAN BY ROTANA HOTEL, BEIRUT
Al Raucha (Pigeon Rocks) se vad si din camera hotelului,aceasta e o foto facuta pe corniche
foto by Katyella, uploaded 28.12.11]

Hotel Raouche by Rotana in Beirut- dragoste la prima cazare :)

As vrea sa precizez ca nu am calatorit din Romania, am fost intrebata de multe ori despre agentie, etc. Ori, impresia mea despre acest site (poate e gresita, nu stiu) este ca ofera o imagine de ansamblu asupta LOCULUI in care a fost cineva, asupra unui hotel, asupra posibilitatilor din zona. Asadar chiar nu conteaza cu ce firma am fost si din ce locatie am zburat :) Multumesc si iertati-ma daca am fost prea indrazneata cu sugestia de a nu pune intrebari despre agentie, pe de alta parte am vazut ca asta e si politica siteului Hotelul Raouche Ajraan Rotana se afla chiar in centrul Beirutu   [... continuare ]

IMPRESII destinatia Raouche Ajraan by Rotana Hotel, BEIRUT    [  impresii - poze  ]
DATA ADAUGARII: 28.12.11 ADAUGAT DE:   Katyella
PERIOADA SEJUR: GRAD SATISFACTIE:   100.00 %

fotografii din vacanta la Excursii in Liban, BEIRUT
[AUG-2008] Sejur hotel EXCURSII IN LIBAN, BEIRUT
Harissa - Lebanon, statuia Maicii Domnului, loc de pelerinaj pentru crestini.
foto by baypkee, uploaded 06.04.10]

Prima oara intr-o tara musulmana...

Am calatorit in Liban in luna iulie-august anul 2008. Nu am stat la hotel, am fost la familie acolo pentru prima oara. A fost un concediu frumos, de doua saptamani, timp in care m-am plimbat cam cat a fost posibil. Ce m-a impresionat cel mai tare in Liban, a fost vizita la Jeitta Groto. Pestera Jeita din Liban nu este frumoasa nu numai prin faptul ca este uriasase intinde pe 3 nivele dar si pt ca, spre deosebire de altii, libanezii au amenajat-o feeric. In interiorul pesterei se aude discret muzica simfonica, iar la etajul inferior se pot face excursii cu barca, fundul apei fiind luminat de    [... continuare ]

IMPRESII destinatia Excursii in Liban, BEIRUT    [  impresii - poze  ]
DATA ADAUGARII: 06.04.10 ADAUGAT DE:   baypkee
PERIOADA SEJUR: aug 2008 GRAD SATISFACTIE:   83.33 %
Vreau sa adaug impresii sau fotografii din sejur sau excursie LIBAN

NOTA: Mai sus sunt prezentate doar cele mai recente 2 impresii de vacanta din LIBAN. Pentru a afla mai multe pareri si opinii despre un anumit hotel sau excursie consultati pagina acelei destinatii - Lista detaliata hoteluri si destinatii de calatorie in LIBAN, ordonata dupa gradul de satisfactie

Temperatura curenta LIBAN

Click for Beirut, Lebanon Forecast
[Vremea in BEIRUT]

Alte informatii utile despre :

[C] Copyright 2008-2014 AmFostAcolo.ro // Reproducerea integrală sau parţială a conţinutului este interzisă

Găzduire web oferită de ROHOST

pagina generata in 0.0346500873566 sec