Forum AmFostAcolo.ro: Topul Saptamanal "Hot Users" si MiniPremiile acordate - Forum AmFostAcolo.ro

Jump to content

• 12 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Last »

Topul Saptamanal "Hot Users" si MiniPremiile acordate Mini-regulament de desfasurare, respectiv de acordare

#41 User is offline   dananecula 

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Group: Members
  • LocationPLOIESTI

Posted 06 May 2010 - 02:56 PM

Si eu confirm primirea voucherului ! Mii de multumiri, Cornel!
Draga mea, Valentina, si eu de-abia astept sa ne vedem in perioada 23-28 mai la Valea Mariei cu toti membri care-si vor petrece Rusaliile acolo. Cred ca vom pune si noi de-o mini-intalnire :) Din familia AFA, cine si-a mai facut rezervare in acea perioada ?(in afara de cele 2 familii ploiestene, dragi mie)
0

#42 User is offline   pepsi70ro 

• Advanced Member
  • PipPipPip

Posted 07 May 2010 - 06:37 PM

Confirm primirea premiului din partea foto4ever pe baza voucherului gratuit din sapt.11. Intr-adevar albumul este fantastic, excelent realizat pe hartie de calitate superioara. Multumesc Cornel! Multumesc foto4ever! Multumesc AmFostAcolo!
0

#43 Guest_tempesta55_*

• Group: Guests

Posted 14 May 2010 - 10:44 AM

Buna ziua, am fost desemnata castigatoare in sapt 17......si am primit un sejur la Ranca....n-am primit nici un voucher.......cum putem face ca sa-l primesc astazi, pentru ca vreau sa-l fac cadou ....astazi.... Astept raspuns si va multumesc!
0

#44 User is offline   webmaster7 

• Senior
  • Group: Administrators

Posted 14 May 2010 - 11:27 AM

tempesta55, din pacate nu poti primi inca voucherul, deoarece webmasterul care le genereaza este plecat din tara pana marti.
Oricum, de voucher nu ai nevoie decat atunci cand te prezinti la receptia pensiunii.
Eu spun sa iei legatura cu cei de la pensiune, ei stiu de concurs,le spui numele celor ce vin in locul tau si nu vor fi probleme.
Repet, voucherul nu iti trebuie decat la receptie.
0

#45 Guest_tempesta55_*

Posted 14 May 2010 - 12:28 PM

View Postwebmaster7, on 14 May 2010 - 11:27 AM, said:

tempesta55, din pacate nu poti primi inca voucherul, deoarece webmasterul care le genereaza este plecat din tara pana marti.
Oricum, de voucher nu ai nevoie decat atunci cand te prezinti la receptia pensiunii.
Eu spun sa iei legatura cu cei de la pensiune, ei stiu de concurs,le spui numele celor ce vin in locul tau si nu vor fi probleme.
Repet, voucherul nu iti trebuie decat la receptie.

multumesc mult:)
0

#46 User is offline   spezam 

• Member
  • PipPip

Posted 24 May 2010 - 02:25 PM

Inca nu imi vine sa cred, dar am castigat cumva un sejur de 5 zile la Ranca?? :P :lol: :D :)
0

#47 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 25 May 2010 - 04:33 PM

Da, ai castigat Premiul 19-5, felicitari :)
(Sper sa nu ma insel, Speranta = utilizatorul spezam de pe site; apropo de asta, nu ai vrea sa "uniformizezi" numele de pe site si de pe forum? in caz afirmativ, scrie-mi te rog pe care dintre cele doua "nume" vrei sa-l pastrezi - am verificat "Speranta" e disponibil pe site, iar "spezam" e si el disponibil pe forum)
0

#48 User is offline   Valentina69 

• Member
  • PipPip

Posted 25 May 2010 - 06:00 PM

Multumim Cornel pentru premiu, suntem la Ranca si este de vis, totul este foarte frumos de la gazdele foarte primitoare pana la peisajele incredibile.Va pupam pe toti
0

#49 User is offline   spezam 

• Member
  • PipPip

Posted 30 May 2010 - 06:08 PM

In primul multumesc mult, tuturor celor care m-au votat astfel incat am reusit datorita lor sa castig ceva atat de frumos!!! Trebuie sa iau legatura cu cei de la Ranca si sa stabilesc cu ei perioada, nu? In septembrie si noiembrie, nu?
In al doilea rand, as dori sa fiu trecuta si pe forum cu "spezam", asa cum ma semnez de obicei. Multumesc anticipat! Pentru TOT.
0

#50 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 30 May 2010 - 06:14 PM

Modificat numele pe forum, din 'Speranta' in spezam.
0

#51 User is offline   delia58 

• Member
  • PipPip
  • LocationBraila

Posted 01 June 2010 - 05:44 PM

Buna tuturor! E prima data cand scriu pe forum, cred ca am inteles cum. Se pare ca am castigat un sejur la Ranca in toamna! Super, nu-mi venea sa cred cand am vazut si multumesc tuturor celor care m-au votat. Daca am inteles bine, voi primi un voucher pe mail. Dar ce fac cu acel cod? Scuze pentru intrebari dar sunt noua pe site si invat din mers.
0

#52 User is offline   krondia 

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Locationbrasov

Posted 01 June 2010 - 05:48 PM

View Postdelia58, on 01 June 2010 - 05:44 PM, said:

Buna tuturor! E prima data cand scriu pe forum, cred ca am inteles cum. Se pare ca am castigat un sejur la Ranca in toamna! Super, nu-mi venea sa cred cand am vazut si multumesc tuturor celor care m-au votat. Daca am inteles bine, voi primi un voucher pe mail. Dar ce fac cu acel cod? Scuze pentru intrebari dar sunt noua pe site si invat din mers.

SCHIMBARI in metodologia de inmanare a voucherelor.

Completarea, tiparirea si apoi scanare & expedierea voucherelor fiind un proces MARe consumator de timp, am decis sa schimbam aceasta procedura, prin simplificare si automatizare:

- fiecare premiu are alocat de acum un Cod Unic de Identificare - CUI, care este initial accesibil (vizibil) doar sponsorului care l-a acordat

- in momentul alocarii unui premiu catre un utilizator, acesta primeste automat drept de vizualizare pentru CUI-ul respectivului premiu

----

In esenta:

- incepand cu premiile saptamanii 17, dovedirea calitatii de castigator al unui premiu se va face de acum inainte prin specificarea CUI-ului acelui premiu.
Castigatorii premiilor din saptamanile 17-20 sunt invitati sa-si noteze CUI-ul premiului castigat - acest numar va fi folosit pe post de "voucher" la solicitarea produselor sau serviciilor castigate.

- premiile anterioare (saptamanile 10-16) si care nu au fost valorificate pana acum se pot autentifica fie cu voucherul tiparit, fie cu CUI-ul.
0

#53 User is offline   delia58 

• Member
  • PipPip
  • LocationBraila

Posted 01 June 2010 - 06:46 PM

OK. Daca am inteles bine, pot lua legatura cu pensiunea si doar specific CUI-ul ca sa stabilesc perioada. Multumesc.
0

#54 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 01 June 2010 - 08:54 PM

corect, ai inteles bine, delia58.

--

multumesc, krondia, pentru ajutor.
0

#55 Guest_Dilek_*

Posted 04 June 2010 - 12:41 PM

In saptamna 19 in dreptulnumelui meu scrie P7 (19) . Numa pricep prea bine. Primesc si eu ceva? :D
0

#56 User is offline   webmaster7 

• Senior

Posted 04 June 2010 - 12:48 PM

da, ai castigat premiul 19-7) - CADOU: Cadou personalizat (cu fotografia dvs!) la alegere (4 variante)
- oferit de Foto4Ever.ro.
Ca sa afli cum intri in posesia lui, fa click pe premiul P19-7. Trebuie de asemenea sa trimiti CUI-ul tau pentru a te autentifica drept castigator. Codul il afli daca dai click pe linkul de sub premiu, Citeste cod. Trebuie insa sa fi logat pe site.
Numai bine!

0

#57 Guest_Dilek_*

Posted 04 June 2010 - 01:03 PM

View Postwebmaster7, on 04 June 2010 - 12:48 PM, said:

da, ai castigat premiul 19-7) - CADOU: Cadou personalizat (cu fotografia dvs!) la alegere (4 variante)
- oferit de Foto4Ever.ro.
Ca sa afli cum intri in posesia lui, fa click pe premiul P19-7. Trebuie de asemenea sa trimiti CUI-ul tau pentru a te autentifica drept castigator. Codul il afli daca dai click pe linkul de sub premiu, Citeste cod. Trebuie insa sa fi logat pe site.
Numai bine!

Multumesc mult. Bine ca m-am uitat sa vad daca am castigat ceva ca euuitasem ;))
0

#58 Guest_AndreeaSava_*

Posted 28 June 2010 - 08:20 AM

Salut Webmaster-ilor,

Sunt noua pe aici ( 2 saptamani ) si m-am trezit castigatoare. Sau poate n-am interpretat eu bine?! Sunt pe locul 10 in Hot Users in saptamana 25. Asta inseamna ca am castigat? In caz ca am castigat ma atragea premiul constand in DVD Discovery cu Australia.

Va multumesc anticipat,
Andreea Sava
0

#59 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 28 June 2010 - 08:29 AM

Andreea Sava - in scurt timp vor fi trimise mailurile de instiintare catre castigatorii POTENTIALI din aceasta saptamana. (POTENTIAL inseamna ca ai dreptul sa alegi oricare dintre mini-premii, cu singura conditie ca niciunul din cei clasati inaintea sa nu-l fi ales).

Citeste cu atentie instructiunile din aceste instiintari, sunt sigur ca vei gasi acolo toate lamuririle necesare.
0

#60 Guest_Simonaaa_*

Posted 28 June 2010 - 05:57 PM

Am si eu o intrebare: daca renunt la premiul de saptamana aceasta si ma clasific sapt viitoare din nou in topul Hot Users, mi-l pot lua atunci?
0

Share this topic:

• 12 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Last »

Fast Reply

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users