Forum AmFostAcolo.ro: Topul Saptamanal "Hot Users" si MiniPremiile acordate - Forum AmFostAcolo.ro

Jump to content

• 12 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Last »

Topul Saptamanal "Hot Users" si MiniPremiile acordate Mini-regulament de desfasurare, respectiv de acordare

#21 User is offline   Daniel35 

• Newbie
  • Pip
  • Group: Members
  • LocationTg. Mures

Posted 20 April 2010 - 04:06 PM

Domn' Cornel, mi s-a alocat cazare gratuita 5 nopti (dum-joi) la RANCA tinand cont ca ma aflam pe locul 4 in sapt. a 12-a? Nu am primit nici un raspuns direct, desi am mai scris in acest topic si am dat "reply" si la emailul primit de la admin... Nu de alta dar nu stiu cum sa intru in teleconferinta sambata... Nu am gasit nicaieri sa scrie cum tre' sa faci sa intri intr-o teleconferinta pe amfostacolo.ro ...
0

#22 User is offline   Admin 

• Administrator
  • Group: Administrators

Posted 20 April 2010 - 04:18 PM

@Daniel35: Fiind clasat pe locul 4 in saptamana 12, SIGUR prinzi un sejur la valea Mariei!
Nu ti s-a alocat inca pentru ca asteptam decizia tuturor celor clasati inaintea ta (mai precis a lui cc_iordachescu, de la care nu am primit pana acuma decizia).
Insa cred ca nu se va supara (in cazul in care se hotaraste sa opteze pentru Ranca) daca iti aloc deja premiul nr 3 (daca doreste, el poate lua premiul cu nr 4, e acelasi lucru)

In concluzie: ai deja alocat sejurul - vezi aici: http://amfostacolo.r...php?w=12#pid282 -- poti lua legatura cu pensiunea pentru a-ti stabili data de incepe a sejurului.

Voucherele le veti primi prin email in cursul acestei saptamani (ori in cea viitoare) -- va fi necesar sa le prezentati la cazare..

---

ps: Cat priveste "teleconferinta" (era intre ghilimele acolo) -- tu participi chiar in acest moment la o "teleconferinta"!! :) -- e un dialog normal pe forum; i-am spus "teleconferinta" pentru ca la alocarea premiilor e necesar sa fiti prezenti (toti cei interesati in alocare) simultan (se asteapta doar maxim 2 minute raspunsul de la cel "chemat" sa-si aleaga premiul).
0

#23 User is offline   Daniel35 

• Newbie
  • Pip
  • LocationTg. Mures

Posted 20 April 2010 - 05:35 PM

Multumesc donn' Cornel :) Am inteles cum e cu teleconferinta... Multumesc si ptr. premii... Am o intrebare in particular in legatura cu niste postari noi in Caraibe . Cum pot sa mi te adresez in privat?

View PostAdmin, on 20 April 2010 - 07:18 PM, said:

@Daniel35: Fiind clasat pe locul 4 in saptamana 12, SIGUR prinzi un sejur la valea Mariei!
Nu ti s-a alocat inca pentru ca asteptam decizia tuturor celor clasati inaintea ta (mai precis a lui cc_iordachescu, de la care nu am primit pana acuma decizia).
Insa cred ca nu se va supara (in cazul in care se hotaraste sa opteze pentru Ranca) daca iti aloc deja premiul nr 3 (daca doreste, el poate lua premiul cu nr 4, e acelasi lucru)

In concluzie: ai deja alocat sejurul - vezi aici: http://amfostacolo.r...php?w=12#pid282 -- poti lua legatura cu pensiunea pentru a-ti stabili data de incepe a sejurului.

Voucherele le veti primi prin email in cursul acestei saptamani (ori in cea viitoare) -- va fi necesar sa le prezentati la cazare..

---

ps: Cat priveste "teleconferinta" (era intre ghilimele acolo) -- tu participi chiar in acest moment la o "teleconferinta"!! :) -- e un dialog normal pe forum; i-am spus "teleconferinta" pentru ca la alocarea premiilor e necesar sa fiti prezenti (toti cei interesati in alocare) simultan (se asteapta doar maxim 2 minute raspunsul de la cel "chemat" sa-si aleaga premiul).

0

#24 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 20 April 2010 - 05:53 PM

View PostDaniel35, on 20 April 2010 - 08:35 PM, said:

[...] Am o intrebare in particular in legatura cu niste postari noi in Caraibe . Cum pot sa mi te adresez in privat?

Click aici, apoi (in fereastra ce va aparea) click pe TRIMITE MESAJ.
0

#25 User is offline   magdalena 

• Member
  • PipPip
  • LocationBucuresti

Posted 22 April 2010 - 04:11 PM

M-am prins acuma, trebuia sa activez inregistrarea.... Prin urmare, unde exista o lista cu persoanele si premiile acordate in saptamanile 11-15?
0

#26 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 22 April 2010 - 04:25 PM

View Postmagdalena, on 22 April 2010 - 07:11 PM, said:

M-am prins acuma, trebuia sa activez inregistrarea.... Prin urmare, unde exista o lista cu persoanele si premiile acordate in saptamanile 11-15?

Ti-am raspuns deja in celalat thread, aici
0

#27 Guest_elena.arcan@yahoo.com_*

• Group: Guests

Posted 22 April 2010 - 06:58 PM

ma conformez:
1.cadou personalizat cu fotografia mea
2.fotocarte patrata cu coperti tari
3.cupon reducere 30 lei fotocarte.
multumesc.
0

#28 Guest_alinutzza140_*

Posted 24 April 2010 - 12:29 PM

buna ziu a nu am putut participa la teleconferinta dar m-am uitat la clasament si am vazut ca in dreptul numeleu meu scrie P3-15 adik ma gandesc ca am castigat premiul trei un sejur la Ranca?
Va rog sa ma lamuriti ca sa stiu si eu ce trebuie sa fac.
Nu stiu cum trebuie sa procedez.
0

#29 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 24 April 2010 - 12:34 PM

da, alinutzza140, ti-a fost alocat premiul respectiv, pe baza listei de optiuni pe care ai trimis-o.

Citeste pe CELALALT thread (forum), poti incepe cu acest post - http://amfostacolo.r...ndpost__p__4306, dar citeste-le si pe celelalte, vezi gasi raspunsuri la aproape orice intrebare a ta.

Daca mai ai alte nelamuriri (dupa ce citesti), scrie acolo, in acel thread.
0

#30 Guest_alinutzza140_*

Posted 24 April 2010 - 01:03 PM

View PostAdmin, on 24 April 2010 - 12:34 PM, said:

da, alinutzza140, ti-a fost alocat premiul respectiv, pe baza listei de optiuni pe care ai trimis-o.

Citeste pe CELALALT thread (forum), poti incepe cu acest post - http://amfostacolo.r...ndpost__p__4306, dar citeste-le si pe celelalte, vezi gasi raspunsuri la aproape orice intrebare a ta.

Daca mai ai alte nelamuriri (dupa ce citesti), scrie acolo, in acel thread.

cred ca m-am lamurit intr-o oarecare masura
pot deja de maine sa sun la pensiune sa vad cand au locuri libere
0

#31 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 24 April 2010 - 08:02 PM

daca postul de mai sus era o intrebare -- da, sigur ca poti suna.
Voucherul (documentul care dovedeste ca esti castigatorul real al acelui premiu) trebuie prezentat doar la sosirea la pensiune (iti va fi transmis oricum din timp, ca si tuturor celorlalti castigatori -- in cursul saptamanii viitoare, prin email)
0

#32 User is offline   gregorio 

• Member
  • PipPip

Posted 29 April 2010 - 08:36 AM

Am vorbit la pensiunea Valea Mariei si astept confirmarea pentru perioada 2-7 mai....adica pentru saptamana viitoare. ;)
0

#33 User is offline   georgiana 

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Locationsannicolau-mare,timis

Posted 29 April 2010 - 01:05 PM

View Postgregorio, on 29 April 2010 - 09:36 AM, said:

Am vorbit la pensiunea Valea Mariei si astept confirmarea pentru perioada 2-7 mai....adica pentru saptamana viitoare. ;)

Pana pleci ,sper sa reusesc si eu sa pun un review despre acest subiect,poate iti va fi de ajutor,Gregorio! :P
0

#34 User is offline   dananecula 

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • LocationPLOIESTI

Posted 29 April 2010 - 02:20 PM

View Postgeorgiana, on 29 April 2010 - 01:05 PM, said:

Pana pleci ,sper sa reusesc si eu sa pun un review despre acest subiect,poate iti va fi de ajutor,Gregorio! :P

Chiar te-am ruga, draga Georgiana. Ar fi deosebit de util, pentru ca si noi tot pentru Valea Mariei am optat si de-abia asteptam sa ajungem acolo. Deja de peisaj ne-ai convins din superbele tale poze (mai ales cele cu apusul de soare)
0

#35 User is offline   gregorio 

• Member
  • PipPip

Posted 29 April 2010 - 06:36 PM

Saptamana 2-7...pensiunea Valea Mariei este inchisa.
0

#36 User is offline   gregorio 

• Member
  • PipPip

Posted 03 May 2010 - 03:41 PM

Totusi, inca astept voucher-ul....
0

#37 User is offline   ileanaxperta 

• Advanced Member
  • PipPipPip

Posted 05 May 2010 - 06:27 AM

View Postgregorio, on 29 April 2010 - 06:36 PM, said:

Saptamana 2-7...pensiunea Valea Mariei este inchisa.

Buna dimineata, gregorio, si eu plec (sper) la Ranca in sapt. 9-13 mai. Poate veniti in acea perioada ca sa nu fiu acolo singura cu fata mea. Si eu astept acel voucher cam de multicel timp... :P . Poate va veni totusi pana plecam noi... :rolleyes:
0

#38 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 05 May 2010 - 10:52 AM

Toate cele peste 30 de vouchere care corespund premiilor sub forma de sejur (la cele 4 pensiuni diferite care au acordat astfel de premii) au fost deja expediate prin email.
Daca cineva nu le-a primit, este rugat sa ma contacteze.

Voucherele pentru premiile oferite de www.Foto4Ever.ro au fost tiparite si completate, sunt la scanat si sper sa ajung sa le expediez in aceasata dupa-amiaza seara.
0

#39 User is offline   gregorio 

• Member
  • PipPip

Posted 06 May 2010 - 06:43 AM

Am primit voucher'ul. Multumesc frumos domnule Cornel. Ileana, de data asta nu ne vom vedea...de luni incepem serviciul, asa ca am trimis copiii...vorba aceea ..nu e pentru cine se pregateste, e pentru cine are timp liber.
0

#40 User is offline   Valentina69 

• Member
  • PipPip

Posted 06 May 2010 - 07:20 AM

Multumesc Cornel si eu am primit voucher-ul, va vom povesti cand ne intoarcem
0

Share this topic:

• 12 Pages +
  • 1
  • 2