Forum AmFostAcolo.ro: Topul Saptamanal "Hot Users" si MiniPremiile acordate - Forum AmFostAcolo.ro

Jump to content

• 12 Pages +
  • « First
  • 10
  • 11
  • 12

Topul Saptamanal "Hot Users" si MiniPremiile acordate Mini-regulament de desfasurare, respectiv de acordare

#221 User is offline   Admin 

• Administrator
  • Group: Administrators

Posted 05 June 2016 - 11:06 AM

@NOHA: AI procedat corect, datele pentru expediţie au fost trimise acum câteva săptămâni sponorului (minipremiul câștigat de tine se expediază de acestza).
O să iau legătura cu acesta, să văd care este stadiul. Revin cu un răspuns la începutul săpt viitoare.
0

#222 Guest_aurache_*

• Group: Guests

Posted 07 June 2016 - 09:19 PM

Salut!

Am gasit (târziu) acest forum si iti propun sa te gandesti la urmatoarea idee.
E foarte corecta si binevenita premierea saptamanala. Desi e clar ca cine posteaza la inceputul saptamanii e putin mai avantajat decat restul. Dar cu totii postam, in primul rand, pentru a contribui la reusita vacantelor membrilor si pentru a returna macar in parte serviciul de informare pe care ni l-au oferit altii.

Totusi sunt multe review-uri extrem de folositoare, intr-o anumita perioada a anului, care sunt si punctate, dar care, datorita regulamentului nu se vor califica la premiere nici "saptamanal" nici "anual".

Spre exemplu, eu voi cauta si voi puncta in aceasta vara, review-uri despre hoteluri/locatii la mare, pentru ca acolo vreau sa plec in vacanta. Am si gasit cateva excelente, care, de la membri care urmaresc acelasi lucru ca si mine, vor primi puncte. Dupa terminarea verii, review-urile despre mare NU vor mai primi puncte, desi poate unele au fost decisive, pentru alegerea unor vacante de vara reusite. Iar la sfarsitul anului, vor totaliza insuficiente puncte pentru premiere. Asta nu ar fi chiar "fair", caci sunt deosebit de valoroase, te ajuta sa eviti ratarea unui concediu asteptat 1 an de zile.

De aceea iti propun sa faci si un top + premiere pe sezoane:fie 2( vara-toamna, iarna-primavara),fie 4.
Ce zici draga Admin?
0

#223 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 08 June 2016 - 05:50 AM

Am reţinut ideea, o să mă gândesc la ea.

Sincer să fiu, însă, pe moment toate resursele (de timp & şamd) îmi sunt alocate ajungerii la zi cu expedierea minipremiilor concursului săptămânal...
0

#224 Guest_aurache_*

Posted 11 June 2016 - 08:16 PM

View PostAdmin, on 08 June 2016 - 05:50 AM, said:

Am reţinut ideea, o să mă gândesc la ea.

Sincer să fiu, însă, pe moment toate resursele (de timp & şamd) îmi sunt alocate ajungerii la zi cu expedierea minipremiilor concursului săptămânal...

Stim ca esti ocupat.Sistemul s ar putea aplica de la sfarsitul verii, cand poate te ma eliberezi.
Spor si Rezistenta!
0

#225 Guest_aurora56_*

Posted 21 June 2016 - 07:49 AM

Nu am reusit sa intru pe teleconferinta pentru saptamana 23 ,dar am trimis lista cu cele 5 obtiuni .Cum aflu ce am castigat din cele 5 obtiuni,pentru ca daca am primit ceva prin posta ,in perioada da vara in stau la adresa din buletin.
0

#226 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 23 June 2016 - 05:49 AM

View Postaurora56, on 21 June 2016 - 07:49 AM, said:

Nu am reusit sa intru pe teleconferinta pentru saptamana 23 ,dar am trimis lista cu cele 5 obtiuni .Cum aflu ce am castigat din cele 5 obtiuni,pentru ca daca am primit ceva prin posta ,in perioada da vara in stau la adresa din buletin.

Teleconferinţa de alocare a minipremiilor Săptămânii 23 a fost amânată pentru sâmbătă 2 iulie.

Fiecare câştigător poate vedea uşor ce a câştigat:

- premiile sunt afişate explicit, pe fond roz, lângă numele lui, după alocare, în pagina acelei etape -- vezi de exemplu "P1 [S23]" afişat în dreptul lui costy69 în S23

- în plus, întregul proces de alocare (cine şi ce minipremii a primit) se pot consulta pe firul teleconferinţei

- în plus, după finalizarea teleconferinței, fiecare câștigător primește automat un email cu detalii despre minipremiul care i-a fost alocat.
0

#227 User is offline   artemisa24 

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Group: Members
  • LocationPitesti

Posted 17 July 2016 - 01:33 PM

Buna...nici eu nu am primit premiul castigat acum vreo 2 luni (un pachetel cu medicamente pt vacante)...nu-i nimic, oricum nu sufar de rau nici de mare, nici de inaltime... :P
0

#228 Guest_DanielG&Family_*

Posted 16 August 2016 - 09:34 AM

Buna ziua,
Am castigat un tricou (2016 - S:24 P#5 - Tricou 'AmFostAcolo) si as dori daca se poate sa-mi expediati marimea XXL. :P Mai am cateva zile si plec in concediu, poate-l primesc pana atunci.
Multumesc,
DanielG&Family
0

#229 Guest_Leontina_*

Posted 01 September 2016 - 08:00 PM

Buna seara. Îmi puteti spune va rog când este teleconferinta pentru săptămână 33? Nu am primit mesaj pentru a.mi putea spune preferințele. Va mulțumesc
0

#230 Guest_Admin_*

Posted 01 September 2016 - 08:07 PM

View PostLeontina, on 01 September 2016 - 08:00 PM, said:

Buna seara. Îmi puteti spune va rog când este teleconferinta pentru săptămână 33? Nu am primit mesaj pentru a.mi putea spune preferințele. Va mulțumesc

Am anunţat, pe firul telecofnferinţei, vezi aici - teleconferinţa Săptămânii 33 are loc în 3 septembrie.

Mesajele de înştiinţare au fost trimise de mult (am primit foarte multe răspunsuri = liste cu opţiuni anticipate). Şi cel către tine a fost trimis - verifică, nu cumva e în BULK/SPAM?
0

#231 Guest_leontina_*

Posted 02 September 2016 - 05:04 PM

View PostAdmin, on 01 September 2016 - 08:07 PM, said:

Am anunţat, pe firul telecofnferinţei, vezi aici - teleconferinţa Săptămânii 33 are loc în 3 septembrie.

Mesajele de înştiinţare au fost trimise de mult (am primit foarte multe răspunsuri = liste cu opţiuni anticipate). Şi cel către tine a fost trimis - verifică, nu cumva e în BULK/SPAM?

Va multumesc pentru raspuns. Voi incerca sa fiu maine la teleconferinta. Din pacate nu am gasit nici un mesaj, probabil l-am ratacit eu. Bilet gratuit (2-5 pers) la 'Escape Rooms', Bucureşti, aceasta era optiunea mea, daca se poate lua in considerare si acest mesaj. Va multumesc mult
0

#232 Guest_Lucian Ionescu_*

Posted 12 March 2017 - 06:30 PM

Bună seara. Sunt Lucien (Lucian Ionescu) câștigătorul săptămânii 10 Top User 2017 și în această calitate aș opta pentru primul premiu de pe listă și anume ”Premiul nr [ 1 ]: SEJUR GRATUIT - Weekend gratuit la o pensiune sau un hotel din Romania, alese de câştigător (cu respect. unor condiţii) = voucher 300 lei - oferit de AmFostAcolo”. Am mai câștigat un premiu anul trecut, dar atunci ”rezervarea” s-a făcut în cadrul unui forum (teleconferință) anunțat cu un link și pentru o anumită dată și oră. În cazul de față, văd că aceste elemente lipsesc. Este suficient că v-am trimis acest mesaj Dvs., sau îmi puteți indica cum se face ”rezervarea”. Cu stimă.
0

#233 Guest_marya_*

Posted 29 June 2017 - 05:22 AM

buna dim ,,eu mai pot participa,daca nu am optata pana acum? AM CASTIGAT IN SAPT 20 pe locul 65 cu 4200 puncte..
0

#234 Guest_marya_*

Posted 29 June 2017 - 05:38 AM

a-si dori premiul cadou din sapt 23 cu tricoul la nr 23-4 sau 23-5 astept rasp multumesc
0

#235 Guest_trippy_*

Posted 21 July 2017 - 07:04 AM

Buna ziua,
Am castigat in S 22, un tricou dar nu l-am primit nici pana acum.
Dupa anuntarea castigatorilor i-am scris lui webmaster marimea si culoarea dorita si apoi am actualizat datele de expediere.
Acum cateva zile i-am scris un PM dar nu am nici un raspuns.
Care e situatia? Si anul trecut am castigat setul de medicamente si nu l-am primit, am inteles ca din vina sponsorului. Dar acum ce s-a intamplat?
0

#236 Guest_tripyy_*

Posted 26 July 2017 - 06:26 AM

Gata, s-a rezolvat cu premiul. Am intrat in posesia lui.
Multumesc!
0

Share this topic:

• 12 Pages +
  • « First
  • 10
  • 11
  • 12

Fast Reply

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users