Forum AmFostAcolo.ro: Teleconferința de alocare minipremii săptămânale 2013-2014 - Forum AmFostAcolo.ro

Jump to content

• 109 Pages +
  • « First
  • 106
  • 107
  • 108
  • 109

Teleconferința de alocare minipremii săptămânale 2013-2014 [alocarea se face SÂMBĂTA, începând cu ora 11]

#2141 User is offline   Admin 

• Administrator
  • Group: Administrators

Posted 27 May 2017 - 08:27 AM

- Adriana_B are ca primă poziție în lista sa un voucher ”20% reducere sejur Pensiunea Pietrele Doamnei, Pojorâta BUCOVINA” - i-am atribuit astfel P20#19

- alinafulg și-a dorit, în schimb (ca primă alegere în lista sa() ”BILETUL TĂU LA PARIS: 4 bilete pentru Croaziera pe Sena cu Bateaux Mouches = P 3”. Fiind încă disponibil (la momentul actual), P20#3 i-a fost astfel alocat.

==

LOCURILE 100-154: Dorina9, costeldobre, alex1968, vxp, banal, alexandruduma, micaela123, VicRdq91, D.Nicolescu, mixman, dan_moldovan, Georgelacu, mihaela01, danabotas, fanespoitorul, eklor, printesa82, adelinat, enya71, raduluigi, Carmen B, narcisa, teolaura, toronto, eduard68, JulieStanciu, msnd, roxi-nico, mstefan, blitzy, Byu, Corina70, andreea_c, Neli, mario 110, black_mamba, Matteo, aricel, VIO, Vero B, laurak, Cfr1907, CRares, romroma, jeanbart, danezu008, cornelion, Dragonw, acristofan, laur_const, Rodel, Catalin Mate

Au trimis anticipat preferințele lor: banal, mario 100, Matteo, Cfr1907.
0

#2142 Guest_stoian mariana_*

• Group: Guests

Posted 27 May 2017 - 08:29 AM

buna dim,ati primit mail de dim de la mine? sunt pe locul 65 din sapt 20 am optat pt tricou model F galben pai sau portocaliu inchis model P fete nr 44 sau 46 nu stiu exact cum sunt marimile.(croiala)..scuze..am 1,65 si 60 kg
0

#2143 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 27 May 2017 - 08:32 AM

- banal s-a documentat, a cercetat și a descoperit în Săptămâna 15 un minipremiu rămas nealocat (nerevendicat de niciun concurent al acelei etape), astfel că l-a solicitat pe acesta, ca prima sa preferință.
I-am alocat astfel minipremiul P20#5 [ex.S15] („Tricou 'AmFostAcolo' , orice mărime”), minipremiu care a fost ”transferat” din etapa 15 în etapa curentă (20)

- P20#25 („Set 2 autocolante (de mașină) AmFostAcolo”) merge către mario 110 (a 3-a sa alegere, prima disponibilă)

- niciuna dintre alegerile trimise anticipat de Matteo nu mai e disponibilă. Dacă dorește, poate face o altă alegere - scriind aici, pe forum.
0

#2144 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 27 May 2017 - 08:34 AM

View Poststoian mariana, on 27 May 2017 - 08:29 AM, said:

buna dim,ati primit mail de dim de la mine? sunt pe locul 65 din sapt 20 am optat pt tricou model F galben pai sau portocaliu inchis model P fete nr 44 sau 46 nu stiu exact cum sunt marimile.(croiala)..scuze..am 1,65 si 60 kg

Trimiterea opțiunilor se poate face, conform Regulamentului, până cel târziu vineri
0

#2145 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 27 May 2017 - 08:37 AM

- Cfr1907 nu a precizat, în răspunsul trimis, o listă personalizată de preferințe.
Folosind, în aceste cazuri, lista ”predefinită” (afișată pe sait), i-am atribuit următorul minipremiu disponibil, în ordinea de pe sait - P20#2 = „Tur gratuit Roma, cu ghid profesionist / asistenţă în limba română”.
0

#2146 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 27 May 2017 - 08:38 AM

Și am ajuns la ultimul grup de concurenți, cei calasați, în Săptămâna 20, pe unul dintre LOCURILE 155-185: ProB, Dana Savuica, Florea57, Marian.C, Diny44, K_nu, horachira, Patrim, caesar_ave, radu_catalin, deeaghe, ciupac, csaszar78, papi1954, misaela, dinicu, Viorel73, Sorin 113, Testosu', robert, ioana74, sebigeanina, gettyy, maria-luiza, Roxana Dornescu, adinutza78, smuki dog, nialcos, Aditzul, dorgo

Nicunul dintre ei nu a trimis anticipat preferințe (opțiuni); oricare dintre ei poate face o alegere -- scriind (și) aici pe forum
0

#2147 Guest_mary_*

Posted 27 May 2017 - 08:43 AM

Buna,sunt mary_criss17 am observat ca nu mai aveti tricouri pt sapt 20 ...pot cere altceva? de ex.set autocolante (de masina) 20-24) am fost situata pe locul 65 din sapt 20 multumesc !!!
0

#2148 Guest_mary_*

Posted 27 May 2017 - 08:47 AM

OK AM INTELES...credeam ca si aici la teleconferinta pot sa spun ce doresc ce premiu..atunci am sa fac din nou obtiunile pe mail de luni pana vineri cum ati zi..multumesc o zi buna..
0

#2149 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 27 May 2017 - 08:48 AM

View Postmary, on 27 May 2017 - 08:43 AM, said:

Buna,sunt mary_criss17 am observat ca nu mai aveti tricouri pt sapt 20 ...pot cere altceva? de ex.set autocolante (de masina) 20-24) am fost situata pe locul 65 din sapt 20 multumesc !!!

S-ar fi putut solicita, dacă solicitarea era făcută atunci când ai fost "strigată” (vezi mai sus)
Regret, ulterior nu se mai acceptă.

PS: Oricum cele 2 seturi de autocolante oferite în această săptămână nu mai sunt disponibile (au fost deja alocate unor alți concurenți)
0

#2150 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 27 May 2017 - 08:50 AM

View Postmary, on 27 May 2017 - 08:47 AM, said:

OK AM INTELES...credeam ca si aici la teleconferinta pot sa spun ce doresc ce premiu..atunci am sa fac din nou obtiunile pe mail de luni pana vineri cum ati zi..multumesc o zi buna..

Ai înțeles bine -- SE POT exprima opțiuni și aici, pe forum.
Însă nu oricând - ci doar atunci când ești întrebată (când ești ”strigată”, așteptată să îți exprimi eventuala alegere).
0

#2151 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 27 May 2017 - 08:51 AM

Cum nu am mai primit alte opţiuni, încheiem teleconferința de azi, cea a Săptămânii 20.

Felicitări tuturor celor clasaţi "în puncte" in această săptămână, fie că şi-au ales un mini-premiu, fie că nu.

---

INSTRUCŢIUNI de VALORIFICARE a PREMIILOR.

1) Consultaţi cu atentie conditiile de valorificare (in principal perioada in care se pot solicita biletele sau sejururile şi termenul minim cu care trebuie solicitate, înaintea datei de desfășurare)

2) Aflați CODUL UNIC al premiului respectiv - veți avea nevoie de el pentru a dovedi că sunteți cel (cea) care a caștigat, într-adevar, acel premiu.
Codul (CUI-ul) îl puteți afla făcând click pe linkul de sub descrierea premiului - "Citește COD premiu"

3) Luati legătura cu sponsorul care a oferit acel premiu si stabiliti împreună detaliile (perioada de valorificare, adresa de expediere - dacă e cazul etc)

• NOTĂ: punctele (2) si (3) trebuie parcurse doar dacă aţi câştigat un premiu oferit de un sponsor. Aceşti paşi NU trebuie urmaţi dacă ați câștigat un minipremiu oferit și transmis direct de AmFostAcolo.

4) Cei care ați câștigat tricouri, tastaturi, autocolante: completați-vă numele și adresa folosind secţiunea CONTUL MEU; veți primi premiile prin poștă, în termen de 3-4 săptămâni. Dacă sunteti cumva din Timișoara, contactați-mă -- vi-l voi înmana mai repede, personal.

5) Cei care ați câștigat premii constând în „Tastatură AFA” şi locuiți în București[/b] (sau aveți cumva drum pe acolo în week-end): minipremiul NU VA FI TRIMIS PRIN POȘTĂ, ci vă va fi înmânat de DRAGOŞ

Îi puteți scrie un mesaj personalPM to Dragoş — și stabili împreună o modalitate convenabilă de întâlnire.

-
Instrucțiunile de mai sus vor fi trimise către câștigători și printr-un mesaj (mail) expediat automat după validarea rezultatelor (în scurt timp)
0

#2152 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 03 June 2017 - 07:24 AM

Pentru teleconferința de azi, cea de alocare a minipremiilor SĂPTĂMÂNII 21, am primit opțiuni trimise anticiapt de

- iulianic, locul 1 în această etapă - i-am alocat deja miniprmeiul ales = P21#1 = ”Weekend gratuit la o pensiune sau un hotel din Romania, alese de câştigător (cu respect. unor condiţii) = voucher 300 lei”.

- tataye, irina banica, dorinakiss, cris202, sagitarius, flaviana77, machetrei, Angelica RR

==

Teleconferința va începe la ora 11.
0

#2153 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 03 June 2017 - 08:00 AM

Bună dimineața

Începem teleconferința SĂPTĂMÂNII 21 învitând ”la microfon” ocupanții locurilor 2-50 (concurenți cu drept de alegere): alunelu69, danaeldreny, Floria, buterfly, Aurici, Costi, Maya_C, micutzu, GabrielaG, Crazy_Mouse, paulcta, catalinx, Simona Ioana, glcitizen, lovetotravel, abancor, ascarlat, maria55, irinaoachi, virginia61, cristimicle, crysttine, tataye, deliacmn1975, Irina banica, bogdan99, Bogdan.ale99, ado_lex, d.croitoru, geelhr, neilsimon, Dorina9, Cristhinik, narcisa, dorinakiss

Așteptăm de la ei (ca dealtfel de la fiecrae grup care va fi ”strigat”) o eventuală opțiune pentru un minipremiu dintre cele oferite în această etapă - scrisă aici, pe forum.

Timp de așteptare a exprimării unei eventuale opțiuni = cel uzual = 3 minute

Dintre cei de mai sus, au trimis anticipat liste cu preferințe (cf Regulamentului): tataye, irina banica, dorinakiss
0

#2154 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 03 June 2017 - 08:06 AM

- tataye a ales - iar noi i-am alocat - P21#2 = Tur gratuit Roma, cu ghid profesionist / asistenţă în limba română

- irina banica a prins, în schimb, abia a 2-a sa preferință = P21#3 - ”BILETUL TĂU LA PARIS: 4 bilete pentru Croaziera pe Sena cu Bateaux Mouches”

- P21#4 = primul tricou AmFostAcolo dintre cele oferite azi _ merge către dorinakiss. A fost a 2-a sa alegere, prim a disponibilă la mom alocării

- ceilalți concurenți ”strigați” mai sus sunt considerați absenți

==

Locurile 51-104: ADRIANA08, hory27, alex silva, george777, roxi-nico, tatyq, AML, Simona1976, mariko, caraciu, dorgo, ela75, silviu50, zsolt_tusnad, Meliana, Aleca, Evellyna, Lucien, cris202, cosmin0, edulescu, calin.zerna, adri-nico, calatorul, Flory83, gdelir, Maria201, daydorina, simo78, sagitarius, Marynela _me, mihai.panait, Trank, Dony, letyerno, dragos1969, tinerica, dan_acs, Ovi83, Chloe, Radu Tudoran

Au trimis anticipat opțiuni: cris202, sagitarius.
0

#2155 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 03 June 2017 - 08:11 AM

- cris202 a ales, ca primă opțiune în lista sa, un minipremiu de tip ”Tastatură românească personalizată AmFostAcolo”. I-am alocat astfel P21#14

- sagitarius, în schimb, a indicat ”Tricou personalizat AFA” ca primă alegere a sa. I-a fost atribuit P21#5

==

LOCURILE 105-173: flaviana77, voxtesa, Neli, florintoma, onuca, dorut, JulieJuly, Attila007, ionelab, Georgelacu, ariadnaminos, baciucarmaciu, OvidiuKNG, Mihaelagrigore, dianabzs, dganea, cosmin radu, ceraselatoader, Liviu Pandele, cs, tempesta55, Alexandru17, blitzy, Jimmy1, andreea_c, alb1573, ari1960, cris1982, machetrei, monik-50, karelia, Adina.a, honey.booyah, Iulia M., Testosu', veronica2000, liana37, bebolina, Angelica RR, Mirela Vio, AndreeaDia, mihaela01, toronto, SuperLaur, ovidiuyepi, boncota, bogdan78, hanibalbogdan, Ammelie, aricel, nils1, cristilisca, tolzan, ovy2k5, Lucica Tofan, Mika, Rodel, Luiza Liliana, dawnsash, acris, marinadina11, mia 1967, michirec, alex_baiasu10

Din acest ultim grup de concurenți, au trimis anticipat liste cu preferințe: flaviana77, machetrei, Angelica RR
0

#2156 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 03 June 2017 - 08:16 AM

- P21#18 („Set 2 autocolante (de mașină) AmFostAcolo”) merge către flaviana77 . A fost a 4-a sa preferință, prima disponibilă la mom. alocării.

- Tot un ”Set 2 autocolante (de mașină) AmFostAcolo” (și tot ca a 4-a sa preferință, prima disponibilă) a primit și machetrei. Este vorba despre P21#24

- Angelica RR a primit, în schimb, a 3-a sa preferință (prima disponibilă) = P21#6 = „• voucher 25 euro pentru orice sejur (cu transport avion-charter) din oferta AmFostAcolo.Travel ”
0

#2157 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 03 June 2017 - 08:25 AM

Nu am mai primit alte opţiuni, astfel că punem punct aici teleconferinței Săptămânii 21.

Felicitări tuturor celor clasaţi "în puncte" in această săptămână, fie că şi-au ales un mini-premiu, fie că nu.

---

INSTRUCŢIUNI de VALORIFICARE a PREMIILOR.

1) Consultaţi cu atentie conditiile de valorificare (in principal perioada in care se pot solicita biletele sau sejururile şi termenul minim cu care trebuie solicitate, înaintea datei de desfășurare)

2) Aflați CODUL UNIC al premiului respectiv - veți avea nevoie de el pentru a dovedi că sunteți cel (cea) care a caștigat, într-adevar, acel premiu.
Codul (CUI-ul) îl puteți afla făcând click pe linkul de sub descrierea premiului - "Citește COD premiu"

3) Luati legătura cu sponsorul care a oferit acel premiu si stabiliti împreună detaliile (perioada de valorificare, adresa de expediere - dacă e cazul etc)

• NOTĂ: punctele (2) si (3) trebuie parcurse doar dacă aţi câştigat un premiu oferit de un sponsor. Aceşti paşi NU trebuie urmaţi dacă ați câștigat un minipremiu oferit și transmis direct de AmFostAcolo.

4) Cei care ați câștigat tricouri, tastaturi, autocolante: completați-vă numele și adresa folosind secţiunea CONTUL MEU; veți primi premiile prin poștă, în termen de 3-4 săptămâni. Dacă sunteti cumva din Timișoara, contactați-mă -- vi-l voi înmana mai repede, personal.

5) Cei care ați câștigat premii constând în „Tastatură AFA” şi locuiți în București[/b] (sau aveți cumva drum pe acolo în week-end): minipremiul NU VA FI TRIMIS PRIN POȘTĂ, ci vă va fi înmânat de DRAGOŞ

Îi puteți scrie un mesaj personalPM to Dragoş — și stabili împreună o modalitate convenabilă de întâlnire.

-
Instrucțiunile de mai sus vor fi trimise către câștigători și printr-un mesaj (mail) expediat automat după validarea rezultatelor (în scurt timp)
0

#2158 Guest_Administrator_*

Posted 10 June 2017 - 07:38 AM

Pentru teleconferința de azi, în care se vor atribui minipremiile SĂPTĂMÂNII 22, am primit opțiuni (liste de preferințe) trimise de :
- tripyy, mristi, papalito, Radix7, Raluca H.

Oricare dintre cei 174 utilizatori clasați ”în puncte” în această etapă poate face însă o alegere -- atunci când îi vine rândul(când ”este strigat”) -- scriind aici, pe forum

Teleconferința va începe la ora obișnuită = ora 11
0

#2159 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 10 June 2017 - 08:00 AM

Bună dimineața

Începem teleconferința de azi invitând ”pe scenă” ocupaneții locurilor 1-33 (concurenți cu drept de alegere în această etapă): Aurici, Radu Tudoran, tripyy, buterfly, alunelu69, Crazy_Mouse, ovidiuyepi, Safta Radu, irinad, danaeldreny, Alina53, bogdan99, adri-nico, msnd, mristi, ioana74, krisztike, ascarlat, papalito

Așteptăm de la ei o eventuală preferință (alegere) a unuia dinrte minipremiile (MP) dăruite în această etapă.

Dintre cei de mai sus, au trimis anticipat liste cu preferințe: tripyy, mristi, papalito.

Oricare dintre ei (inclusiv cei 3 de mai sus) pot scrie însă și direct, aici pe forum.

Timp de așteptare a unor eventuale preferințe scrise direct (pe forum) = cel uzual = 3 minute
0

#2160 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 10 June 2017 - 08:04 AM

- deși clasată tripyy e prima, se pare, care și-a manifestat dreptu lal alegere -- ceilalți concurenți clasați înainte ei fie nu au drept de alegere, fie au ales ... să nu aleagă :)

- văd însă că singura preferință trimisă este cea pentru un Tricou AmFostAcolo

- cum în acest caz premiul ”cel mare” (sejur gratuit la o pensiune din Ro) este încă disponibil - i-ar putea fi alocat, însă doar cu condiția să-l solicite explicit, scriind ACUM, aici, pe forum (în caz contrar suntem obligați să-i alocăm minipremiul indicat prin mesajul trimis anticipat = Tricoul AFA)

- dacă e prezentă, își poate exercita această preferință, în următoarele 3 minute
0

Share this topic:

• 109 Pages +
  • « First
  • 106
  • 107
  • 108
  • 109

Fast Reply

2 User(s) are reading this topic
0 members, 2 guests, 0 anonymous users