Forum AmFostAcolo.ro: Teleconferința de alocare minipremii săptămânale 2013-2014 - Forum AmFostAcolo.ro

Jump to content

• 109 Pages +
  • « First
  • 107
  • 108
  • 109

Teleconferința de alocare minipremii săptămânale 2013-2014 [alocarea se face SÂMBĂTA, începând cu ora 11]

#2161 User is offline   Admin 

• Administrator
  • Group: Administrators

Posted 10 June 2017 - 08:11 AM

- P22#4 (”Tricou 'AmFostAcolo' , orice mărime”) merge, cf preferinței exprimate anticipat, către trippy

- mristi are în schimb ca primă alegere în lista trimisă anticipat P22#1 („Weekend gratuit la o pensiune sau un hotel din Romania, alese de câştigător (cu respect. unor condiţii) = voucher 300 lei”), minipremiu care i-a fost astfel alocat.

- al doilea tricou AFA oferit în această săptămână (P22#5) merge către papalito. A fost a 3-a sa preferință, prima disponibilă.

--

Continuăm cu locurile 34-99: d.croitoru, micutzu, Radix7, koko48, Lorisca, laura 08, abancor, Costi, paulcta, viorelpop, mihais68, adriador, Dony, Costas1, Ciury, docsimo, austriaca, caraciu, bbogdanmircea, antheos, cristina.a, glcitizen, tabache, Mr.Nice Guy, Albinoium, Aditzul, hory27, onuca, mariandan, GeorgianaLove, AndreeaDia, Cynthia, cri_zina, GabrielaG, aurora56, alex silva, catalinx, D123, maria55, mv11, fairmonk, gabone, Floria, Lucien, BlackHand, Vivis, Prof Dr Dr, Alexia90, Drow, tonya_m702, stefania10, mmordean, liviu49, negoita, stelutzatl

Dintre cei de mai sus, doar Radix7 a trimis, anticipat, preferințele sale.
0

#2162 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 10 June 2017 - 08:12 AM

- minipremiile indicate ca preferate de Radix7 nu mai sunt din păcate disponibile - au fost deja ”luate”; toate, de către concurenți mai bine clasați.
Dacă e prezent - și dacă dorește - poate face o altă alegere, scriind aici, pe forum.
0

#2163 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 10 June 2017 - 08:14 AM

Continuăm atunci cu ultimul grup de concurenți - cei clasați pe LOCURILE 100-174: raluca92, mariasandu, Catalina I., pmanuela, balicadragos, acv99, ailynuka, mstefan, m liviu, Shod, CATAAS, Dannyaa, Adrian8, IonutN, Alex Modoi, Maria201, Mihaelagrigore, ebirsan, oli, lcdmondeo, ancaradu, dorgo, crysttine, neilsimon, urjanclaudiu, Meliana, Tinacris, rentea, mihai.panait, almona, Keyla, alexandru1988, calin.zerna, bigu_2006_rapid, adrian68, ruxy67, vergu, corn55geo, travelpoint, iulia_ify, giuliani, ericandrei, razvan1977, Raluca H, simo78, dragos1969, Flori42, black_mamba, tataee, istratescu, mmierla, barbu minel, popey83, liviukia, cluj, simara113, Denisa13, Ioan Raita, antonelabutiu, AdrianaM, ela52, 3nergy, florinvsc, iuliaen, alex_baiasu10, Dorina9

Raluca H ne-a trimis anticipat alegerile sale.

Oricare dintre ceilalți ”strigați” mai sus poate face și el/ea o alegere - scriind aici, pe forum.
0

#2164 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 10 June 2017 - 08:16 AM

- P22#19 (”20% reducere sejur Pensiunea Pietrele Doamnei, Pojorâta BUCOVINA”) merge către Raluca H. A fost a 2-a sa preferină, prima disponibilă la momentul alocării.
0

#2165 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 10 June 2017 - 08:17 AM

Nu am mai primit alte opţiuni, astfel ia sfârșit aici teleconferința Săptămânii 22.

Felicitări tuturor celor clasaţi "în puncte" in această săptămână, fie că şi-au ales un mini-premiu, fie că nu.

---

INSTRUCŢIUNI de VALORIFICARE a PREMIILOR.

1) Consultaţi cu atentie conditiile de valorificare (in principal perioada in care se pot solicita biletele sau sejururile şi termenul minim cu care trebuie solicitate, înaintea datei de desfășurare)

2) Aflați CODUL UNIC al premiului respectiv - veți avea nevoie de el pentru a dovedi că sunteți cel (cea) care a caștigat, într-adevar, acel premiu.
Codul (CUI-ul) îl puteți afla făcând click pe linkul de sub descrierea premiului - "Citește COD premiu"

3) Luati legătura cu sponsorul care a oferit acel premiu si stabiliti împreună detaliile (perioada de valorificare, adresa de expediere - dacă e cazul etc)

• NOTĂ: punctele (2) si (3) trebuie parcurse doar dacă aţi câştigat un premiu oferit de un sponsor. Aceşti paşi NU trebuie urmaţi dacă ați câștigat un minipremiu oferit și transmis direct de AmFostAcolo.

4) Cei care ați câștigat tricouri, tastaturi, autocolante: completați-vă numele și adresa folosind secţiunea CONTUL MEU; veți primi premiile prin poștă, în termen de 3-4 săptămâni. Dacă sunteti cumva din Timișoara, contactați-mă -- vi-l voi înmana mai repede, personal.

5) Cei care ați câștigat premii constând în „Tastatură AFA” şi locuiți în București[/b] (sau aveți cumva drum pe acolo în week-end): minipremiul NU VA FI TRIMIS PRIN POȘTĂ, ci vă va fi înmânat de DRAGOŞ

Îi puteți scrie un mesaj personalPM to Dragoş — și stabili împreună o modalitate convenabilă de întâlnire.

-
Instrucțiunile de mai sus vor fi trimise către câștigători și printr-un mesaj (mail) expediat automat după validarea rezultatelor (în scurt timp)
0

#2166 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 10 June 2017 - 08:21 AM

IMPORTANT: Având în vedere (și) interesul mult diminuat, în această perioadă:

Concursul Săptămânal intră în vacanțade vară, începând cu SĂPTĂMÂNA 24.

COncursul de va relua în toamnă, la o dată care va fi comunicată din timp.
0

#2167 Guest_inaf_*

• Group: Guests

Posted 17 June 2017 - 08:52 AM

Ma poate îndruma cineva cum ajung si eu la teleconferința?
0

#2168 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 17 June 2017 - 10:10 AM

Aici pe acest fir de discuții se desfășoară teleconferințele

Cea de astăzi (în care s-ar fi alocat minipremiile Săptămânii 23) se amână însă pentru sâmbătă 01 iulie - sunt în Venus,la Gala Diplomelor de Excelență AmFostAcolo - Litoral 2017
0

#2169 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 01 July 2017 - 07:54 AM

Bună dimineața - în scurt timp (la ora 11) va începe aici teleconferința Săptămânii 23, amânată succesiv, în ultimele 2 săptămânii, datorită indisponibilității mele..
0

#2170 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 01 July 2017 - 07:58 AM

Dintre concurenții Săptămânii 23, au trimis anticipat opțiuni: fredutza, vulpe mihaela, Radix7, CATAAS, Florin 78, marival, Marius1976, Deex2, Unicorn, CorneliuP, loreda, shimano, diana2015, johnscorpion, cristianpas, Cnicol13, DanaSandu, paulgheta, alicmari.
0

#2171 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 01 July 2017 - 08:00 AM

Bună dimineața

Începem deci Teleconferința SĂPTĂMÂNII 23 invitând ”pe scenă” ocupanții locurilor 1-35: Radu Tudoran, Crazy_Mouse, Dabator, Safta Radu, buterfly, ElenaP, glcitizen, danaeldreny, catalinx, ovidiuyepi, fredutza, ioana74, msnd, AnaEscu, noi doi, MrCod, vulpe mihaela, ungureanica

Așteptăm de la ei o eventuală alegere a unui minipremiu dintre cele dăruite în această etapă.

fredutza și vulpe mihalea ne-au trimis anticipat preferințele lor.
0

#2172 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 01 July 2017 - 08:06 AM

- deși avea, iată, ”prima opțiune”, fredutza a ales (ca primă poziție în lista trimisă anticipat) minipremiul P23#19 („20% reducere sejur Pensiunea Pietrele Doamnei, Pojorâta BUCOVINA”), minipremiu care i-a fost astfel alocat.

- vulpe mihaela, în schimb, a optat pentru un ”Weekend gratuit la o pensiune sau un hotel din Romania, alese de câştigător (cu respect. unor condiţii) = voucher 300 lei”. I-am alocat astfel P23#1

- ceilalți concurenți ”strigați” mai sus sunt considerați absenți

==

Trecem la locurile 36-85: Robotzel, bica adriana, ruxandrapricope, Trank, liviu49, marimag, georgetoader, marsus, Radix7, ceasornicarul, Mena, LaurentiuMan, ailynuka, CATAAS, Tommy M, george777, MaraPara, angy12, cod_gabriel, Rabona, vladix18, bobyrodin, lenti, MsAnn, Costas1, bbogdanmircea, cri_zina, irinad, dianaro, eliana77, dudita, atimespeed, doinafil, razvan1977, gcristian, Maria C, abancor, Florin 78, Alin1505, Aurici, rolandgabriel, Daiza

Dintre cei de mai sus, au trimis anticipat opțiuni: Radix7, CATAAS, Florin 78
0

#2173 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 01 July 2017 - 08:08 AM

- Radix7 a ales un ”Tricou 'AmFostAcolo' , orice mărime” — i-am alocat miniprmeiul P23#5

- minipremiul ales de CATAAS nu mai e disponibil -- dacă dorește, poate scrie o altă opțiune, aici, pe forum.
0

#2174 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 01 July 2017 - 08:12 AM

- și Florin 78 are, ca primă poțizie în slita sa, tot un minipremiu de tip ”Tricou AmFostAcolo”. I-am atribuit astfel P23#5

- Restul concurenților dina cest al doilea grup ”strigat” sunt, pare-se, absenți.

Trecem, astfel, la locurile 86-124: marival, raduluigi, eduzu, andreea_kamelya, stely, cos68, câinele roşu, mariana07, deea17, madaht, popicu, danutapop, alingh, Marius1976, krisztike, Lucien, felix, catrinel, Madalina07, agnt110, Deex2, Liviu God, Zoli456, Boze, Unicorn, smuki dog, corneliu-horia, Costin Ioan, adri-nico, Mangrova, wasi, m_radoane, adiburgus, doru78, Oana Laura, Maria Epure, tunsdiana

Dintre cei de ami sus, am primit opțiuni expediate anticipat de: marival, Marius1976, Deex2, Unicorn
0

#2175 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 01 July 2017 - 08:19 AM

- P23#14 („Tastatură ROMÂNEASCĂ personalizată AmFostAcolo”) merge către marival. A fost a 2-a sa alegere, prima disponibilă.

- P23#18 (”Set 2 autocolante (de mașină) AmFostAcolo”) este alocat lui Marius1976 (a 3-a sa preferință, prima disponibilă).

- Deex2 are ca primă poziție în lista sa P23#2 = „Tur gratuit Roma, cu ghid profesionist / asistenţă în limba română”. CUm aceste minipremiu este încă disponibil (!), acesta i-a fost alocat.

- Unicorn a prin și el/ea tot prima sa preferință din lista trimisă anticipat = P23#6 = „voucher 25 euro pentru orice sejur (cu transport avion-charter) din oferta AmFostAcolo.Travel”!

==

LOCURILE 125-178: Costi, ATI2016, loreda, Ancadee, Alexandru S., Corneliu P, andradeeea, Corina70, Lyssys, alunelu69, mihais68, cristina.a, camelot, dtrualex, Dena2009, ronnin75, CristinC, GoMa, deliapt, tabache, DanielMS, shimano, 01AME, tmihad, Crisan Dana, Danaioana, zemyl71, maria55, theo63, valentinos, antheos, adriador, Andrei89, Roman1, Lucian 1977, Necorina, Magdamaria, elena.lucia, madalina13, gabim2002, micutzu, ebirsan, Floria, diana2015, Bogan Ionut, RossoNerro, johnscorpion, negoita, hlli, ileana50, Mihaițu

Au trimis anticipat opțiuni: loreda, Corneliu P, shimano, diana2015, johnscorpion.
0

#2176 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 01 July 2017 - 08:26 AM

- loreda a prins prima sa alegere (din lista anticipată) = P23#15 = ”25% reducere sejur Pensiunea Ana [Marga, zona Poiana Mărului, CS]”.

- P23#3 (”BILETUL TĂU LA PARIS: 4 bilete pentru Croaziera pe Sena cu Bateaux Mouches”) merge către Corneliu P. A fost a 3-a sa prefeință, prima disponibilă.

- shimano nu a indicat o listă proprie de preferințe — a inclus în email ”lista predefinită” (a premiilor). Îi alocăm deci următorul miniprmeiu disponibil în acea listă = P23#7 = ”voucher 25 euro pentru orice sejur (cu transport avion-charter) din oferta AmFostAcolo.Travel”

- diana2015 are ca primă poziție în lista sa un minipremiu de tip ”Set 2 autocolante (de mașină) AmFostAcolo”. I-am alocat astfel P23#24

- minipremimiile alese de johnscorpion nu mai sunt disponibile - au fost deja ”luate, toate, de cărte concurenți mai bine clasați.
Dacă dorește, poate face o altă alegere -- scriind aici, pe forum.
0

#2177 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 01 July 2017 - 08:29 AM

Trecem atunci la ultimul grup de concurenți din această etapă
= LOCURILE 179-296: Gabriela_K, ericandrei, Diana Ral, Roua, dendely, ionnee74, ramonachiper1, GeorgePetcu, ngldaniel, Yonm, Alexandru.i, Mirela12, Arianas, Testosu', mariana.olaru, georgel, cristianpas, livcro, cristibox, marianmm, fra, laura 08, koko48, docsimo, DanaSandu, tonya_m702, alexandra gr, paulgheta, alicmari, SimonaMe, Nicole150, Cnicol13, Teodora_B, Moni C, galaczigabi, cristi_negru, dianabzs, Keyla, mihaiu77, m liviu, Cristina555, Inaf, viculean, eugenc, neenee, Carmen Ion, dorgo, horachira, pmanuela, onuca, anetalambru, lvn, iacobcorneliu, anthony2000, nrs, Chloe, marius gaudi, Aditzul, fairmonk, stefania10, raluca92, Dannyaa, Marcu Mirela, RA RA, carmenv, Stefan07, Oana H, Catalin1985, PetrovC, livdan, Szekely19, lovetotravel, pretorian_29, laura_modjo, umflatila, mariustipa, carmenmo, ioanaSB, oana1977, charisteas, turistul78, ascarlat, Denisa13, DianaTudi, Rofri, FlorinAndrei, eludrila, antonelabutiu, mcnegoita, bigu_2006_rapid, iulian68, ela52, dpavel, Gealy, Laurentzia, Maya_C, trav3licious, Noha, DanielG&Family, Livia1234, Livia1, MayaMe, Bog Ard, Ioan Raita, bogdan.st

Dintre cei de mai sus, au trimis opțiuni anticipate: cristianpas, DanaSandu, paulgheta, alicmari, Cnicol13
0

#2178 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 01 July 2017 - 08:35 AM

- P23#11 („20% reducere sejur Pensiunea Belmonte, Sâmbăta BV”) merge către cristianpas (a 2-a sa preferință, prima disponibilă).

- niciuna dintre preferințele trimise anticipat de DanaSandu nu mai e disponibilă - toate acele minipremii au fost deja atribuite unor concurenți mai bine clasați.
Dacă dorește, poate face o altă alegere = scriind aici, pe forum.

- paugheta a prins ultima poziție (nr 5) din lista trimisă anticipat = P23#16 = ”25% reducere sejur Pensiunea Ana [Marga, zona Poiana Mărului, CS]”

- P23#12 („20% reducere sejur Pensiunea Belmonte, Sâmbăta BV”) merge către alicmari. A fost a 3-a sa preferință, prima disponibiklă la momentul alocării.
0

#2179 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 01 July 2017 - 08:38 AM

Ia sfârșit astfel aici și teleconferința Săptămânii 23.

Felicitări tuturor celor clasaţi "în puncte" in această săptămână, fie că şi-au ales un mini-premiu, fie că nu.

---

INSTRUCŢIUNI de VALORIFICARE a PREMIILOR.

1) Consultaţi cu atentie conditiile de valorificare (in principal perioada in care se pot solicita biletele sau sejururile şi termenul minim cu care trebuie solicitate, înaintea datei de desfășurare)

2) Aflați CODUL UNIC al premiului respectiv - veți avea nevoie de el pentru a dovedi că sunteți cel (cea) care a caștigat, într-adevar, acel premiu.
Codul (CUI-ul) îl puteți afla făcând click pe linkul de sub descrierea premiului - "Citește COD premiu"

3) Luati legătura cu sponsorul care a oferit acel premiu si stabiliti împreună detaliile (perioada de valorificare, adresa de expediere - dacă e cazul etc)

• NOTĂ: punctele (2) si (3) trebuie parcurse doar dacă aţi câştigat un premiu oferit de un sponsor. Aceşti paşi NU trebuie urmaţi dacă ați câștigat un minipremiu oferit și transmis direct de AmFostAcolo.

4) Cei care ați câștigat tricouri, tastaturi, autocolante: completați-vă numele și adresa folosind secţiunea CONTUL MEU; veți primi premiile prin poștă, în termen de 3-4 săptămâni. Dacă sunteti cumva din Timișoara, contactați-mă -- vi-l voi înmana mai repede, personal.

5) Cei care ați câștigat premii constând în „Tastatură AFA” şi locuiți în București[/b] (sau aveți cumva drum pe acolo în week-end): minipremiul NU VA FI TRIMIS PRIN POȘTĂ, ci vă va fi înmânat de DRAGOŞ

Îi puteți scrie un mesaj personalPM to Dragoş — și stabili împreună o modalitate convenabilă de întâlnire.

-
Instrucțiunile de mai sus vor fi trimise către câștigători și printr-un mesaj (mail) expediat automat după validarea rezultatelor (în scurt timp)

==

Așa cum s-a anunțat în preleabil, Concursul Săptămânal a intrat în vacanță - se va relua la toamnă, la o dată ce va fi comunicată ulterior.
0

Share this topic:

• 109 Pages +
  • « First
  • 107
  • 108
  • 109

Fast Reply

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users