Forum AmFostAcolo.ro: Teleconferința de alocare minipremii săptămânale 2013-2014 - Forum AmFostAcolo.ro

Jump to content

• 107 Pages +
  • « First
  • 105
  • 106
  • 107

Teleconferința de alocare minipremii săptămânale 2013-2014 [alocarea se face SÂMBĂTA, începând cu ora 11]

#2121 User is offline   Admin 

• Administrator
  • Group: Administrators

Posted 06 May 2017 - 08:24 AM

Cum nu am mai primit alte opţiuni, încheiem aici teleconferinţa de azi - dedicată Săptămânii 17

Felicitări tuturor celor clasaţi "în puncte" in această săptămână, fie că şi-au ales un mini-premiu, fie că nu.

---

INSTRUCŢIUNI de VALORIFICARE a PREMIILOR.

1) Consultaţi cu atentie conditiile de valorificare (in principal perioada in care se pot solicita biletele sau sejururile şi termenul minim cu care trebuie solicitate, înaintea datei de desfășurare)

2) Aflați CODUL UNIC al premiului respectiv - veți avea nevoie de el pentru a dovedi că sunteți cel (cea) care a caștigat, într-adevar, acel premiu.
Codul (CUI-ul) îl puteți afla făcând click pe linkul de sub descrierea premiului - "Citește COD premiu"

3) Luati legătura cu sponsorul care a oferit acel premiu si stabiliti împreună detaliile (perioada de valorificare, adresa de expediere - dacă e cazul etc)

• NOTĂ: punctele (2) si (3) trebuie parcurse doar dacă aţi câştigat un premiu oferit de un sponsor. Aceşti paşi NU trebuie urmaţi dacă ați câștigat un minipremiu oferit și transmis direct de AmFostAcolo.

4) Cei care ați câștigat tricouri, tastaturi, autocolante: completați-vă numele și adresa folosind secţiunea CONTUL MEU; veți primi premiile prin poștă, în termen de 3-4 săptămâni. Dacă sunteti cumva din Timișoara, contactați-mă -- vi-l voi înmana mai repede, personal.

5) Cei care ați câștigat premii constând în „Tastatură AFA” şi locuiți în București[/b] (sau aveți cumva drum pe acolo în week-end): minipremiul NU VA FI TRIMIS PRIN POȘTĂ, ci vă va fi înmânat de DRAGOŞ

Îi puteți scrie un mesaj personalPM to Dragoş — și stabili împreună o modalitate convenabilă de întâlnire.

-
Instrucțiunile de mai sus vor fi trimise către câștigători și printr-un mesaj (mail) expediat automat după validarea rezultatelor (în scurt timp)
0

#2122 User is offline   WebMaster6 

• Advanced Member
  • LocationAcasă

Posted 13 May 2017 - 05:37 AM

În urma unui nefericit eveniment de familie, Admin nu este disponibil pentru sesiunea de alocare a premiilor programată pentru astăzi.
Aceasta se reprogramează pentru săptămâna viitoare. Ne cerem scuze pentru eventualele inconveniente.
0

#2123 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 20 May 2017 - 06:12 AM

Astăzi, începând cu ora 11, vom avea o teleconferință dublă - vom aloca atât minipremiile SĂPTĂMÂNII 18, cât și pe cele ale SĂPTĂMÂNII 19

Pentru SĂPTĂMÂNA 18 - au trimis opțiuni anticipate:

- ANILU, ancutza26, olteanul2010, fbrigita, cristina47, pacificat, pepitto, ramurica.

Dintre concurenții SĂPTĂMÂNII 19, au trimis anticipat preferințele lor:

- mireille, locul 1 în această etapă - i-am alocat deja minipremiul ales = P19#1 = „Weekend gratuit la o pensiune sau un hotel din Romania, alese de câştigător (cu respect. unor condiţii) = voucher 300 lei”.

- ancutza26, PISICAANA, bogdan10, msgen, marcval, ofice, fbrigitta, Anda_M, Yolanda.

--

Teleconferința va începe,ca de obicei, la ora 11.
0

#2124 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 20 May 2017 - 08:00 AM

Bună simineața

Începem primul segment al teleconferinței de azi - cea dedicată alocarăă minipremiilor SĂPTĂMÂNII cu nr 18

Îi invit „la microfon” pe ocupanții locurilor 1-40 în această etapă (concurenți cu dreptd e alegere): adri-nico, ANILU, danaeldreny, ungureanica, ancutza26, Ioan Raita, Alina53, mprofeanu, Aurici, iulianic, Floria, glcitizen, laurentiu69, neilsimon, maria55, mihai.panait, cami1212, ebirsan, Rofri, narcisa, corina71

Aștept de la ei o eventuală opțiune pentru unul dintre minipremiile dăruite în acea etapă.
Timp de așteptare a exprimării eventualei alegeri = cel uzual = 3 minute

--

Dintre cei de mai sus, au trimis anticipat preferințele lor: ANILU, ancutza26.
0

#2125 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 20 May 2017 - 08:05 AM

- P18#1 („Weekend gratuit la o pensiune sau un hotel din Romania, alese de câştigător (cu respect. unor condiţii) = voucher 300 lei”) merge către ANILU - a fost prima clasată (dintre cei cu drept de alegere) care și-a exercitat opțiunea, în această etapă.

- P18#11 = „20% reducere sejur Pensiunea Belmonte, Sâmbăta BV” = merge către ancutza26. A fost a 2-a sa preferință, prima disponibilă.

- ceilalți concurenți ”strigați” mai sus sunt considerați absenți, astfel că:

Trecem la locurile 41-104: olteanul2010, graclari, mirelutz, fbrigita, fregata, abancor, Costi, addcont, gabri_oana, cosmin0, nelu73, Dorina9, light_constant, calatorul, tempesta55, chris79, antheos, Andreea 28, AndreeDeea, marcval, ari1960, giuliani, ioan marinescu, ado_lex, ed, bogdan.st, dorgo, Andrei.C, alina1104, CDStrong, laura mihaela, peterr, almona, RAZM, Roxie, mijey, Oana.eu, ancanicoara, corinutza33, msnd, Maya_C, denes ioan, Klaudyia, cris202, teona, cristina47, Mihne1, turistinformat, capricorn, Crisa2005, veronica2000, cosmiradu77, alar

Au trimis opțiuni anticipate: olteanul2011, fbrigitta, cristina47
0

#2126 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 20 May 2017 - 08:11 AM

- tot a doua sa preferință a prins și olteanul2011 - mai precis P18#4 = „Tricou 'AmFostAcolo'”

- atât fbrigitta cât și cristina47 au în schimb șansa ca prima lor alegere să fie încă disponibilă.
Le-am alocat astfel P18#3 = „BILETUL TĂU LA PARIS: 4 bilete pentru Croaziera pe Sena cu Bateaux Mouches”, respectiv P18#2 = „Tur gratuit Roma, cu ghid profesionist / asistenţă în limba română”

---

LOCURILE 105-162: nrs, andreea30, fetita, RobertRO, Anda_M, Sefulescu, Alina241, Carmen1980, Gynette, onuonu01, Lauriycka, symy38, violore, emm, Tea25, andreidi, eklor, AlexCovaci, Noha, dentomed.ploiesti, Iris Ingrid, alexandru1988, CarmenTina, gianina omer, Neli, d_alina, eddy35700, crysss, pacificat, klausil, I&G, calatoru', coltzu, zetatheron, adriann83, znincs, ami_cip, georgel, alicera2001, Testosu', Soso42, generalu, iulia bos, Lorena32, gcatalinm, Mariuca, danifatu, daf434

Dintre cei de mai sus, doar „pacificat” ne-a trimis preferințele sale.
Oricare dintre ei pot face însă o alegere și prin interveția directă, aici, pe forum.
0

#2127 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 20 May 2017 - 08:14 AM

- deși clasată la egalitate pe locurile 129-139, pacificat a ales inspirat și a „prins” prima sa preferință = un tricou AFA - P18#5

===

În fine, ultimul grup de concurenți ai acestei etape -
LOCURILE 163-217: micutzu, boncota, Corina70, adelinat, doru1962, delia58, Ramon, kati, laura_modjo, stoicaan, mircealuc, ramurica, Corinake, deeutza, ady77, pepitto, decanul, Augustina, bursucicu, pufi, veyr00n, Sookie, DumitruH, Anda1967, ionelab, Sateanu, Andrut, Camelia.61, David24, tantan, marianvasile, Danasiovidiu, Tomi si Lili, dnip, caesar_ave, dana1974, abiel, magda0801, AdrianaPasca, niki2016, zschortau, fanespoitorul, rommys, printesa82, alex1968, Tibi Dana, raduda74, MP1977, iancusabin, mbrandusa, Iudex

Dintre cei de mai sus, au trimis anticipat liste cu opțiuni: ramurica, pepitto
0

#2128 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 20 May 2017 - 08:17 AM

- ramurica și-a dorit, ca primă alegere a sa, un voucher ”20% reducere sejur Pensiunea Belmonte, Sâmbăta BV”. I-am alocat astfel P18#12

- P18#24 („Set 2 autocolante (de mașină) AmFostAcolo”) i-a fost alocat lui pepitto. A fost a 2-a preferință, prima disponibilă.
0

#2129 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 20 May 2017 - 08:20 AM

Nu am mai primit alte opţiuni, astfel că încheiem aici teleconferinţa de azi - dedicată Săptămânii 18

Felicitări tuturor celor clasaţi "în puncte" in această săptămână, fie că şi-au ales un mini-premiu, fie că nu.

---

1) Consultaţi cu atentie conditiile de valorificare (in principal perioada in care se pot solicita biletele sau sejururile şi termenul minim cu care trebuie solicitate, înaintea datei de desfășurare)

2) Aflați CODUL UNIC al premiului respectiv - veți avea nevoie de el pentru a dovedi că sunteți cel (cea) care a caștigat, într-adevar, acel premiu.
Codul (CUI-ul) îl puteți afla făcând click pe linkul de sub descrierea premiului - "Citește COD premiu"

3) Luati legătura cu sponsorul care a oferit acel premiu si stabiliti împreună detaliile (perioada de valorificare, adresa de expediere - dacă e cazul etc)

• NOTĂ: punctele (2) si (3) trebuie parcurse doar dacă aţi câştigat un premiu oferit de un sponsor. Aceşti paşi NU trebuie urmaţi dacă ați câștigat un minipremiu oferit și transmis direct de AmFostAcolo.

4) Cei care ați câștigat tricouri, tastaturi, autocolante: completați-vă numele și adresa folosind secţiunea CONTUL MEU; veți primi premiile prin poștă, în termen de 3-4 săptămâni. Dacă sunteti cumva din Timișoara, contactați-mă -- vi-l voi înmana mai repede, personal.

5) Cei care ați câștigat premii constând în „Tastatură AFA” şi locuiți în București[/b] (sau aveți cumva drum pe acolo în week-end): minipremiul NU VA FI TRIMIS PRIN POȘTĂ, ci vă va fi înmânat de DRAGOŞ

Îi puteți scrie un mesaj personalPM to Dragoş — și stabili împreună o modalitate convenabilă de întâlnire.

Instrucțiunile de mai sus vor fi trimise către câștigători și printr-un mesaj (mail) expediat automat după validarea rezultatelor (în scurt timp)

--

După o scurtă pauză, noi vom continua, la 11.30, cu a doua parte a teleconferinței -- cea în care vom aloca minipremiile SĂPTĂMÂNII 19
0

#2130 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 20 May 2017 - 08:30 AM

Continuăm teleconferința și procesul de alocare a minipremiilor Săptămânii 19.

După alocarea miniprmeiului ales de câștogătoarea etapei - mireiile, vezi mai sus - continuăm cu locurile 2-60: neilsimon, Dan&Ema, Aurici, buterfly, Crazy_Mouse, Maya_C, mprofeanu, iulianic, Chloe, Ioan Raita, Klaudyia, abancor, marimag, danaeldreny, micutzu, kmy, fanespoitorul, glcitizen, Floria, PISICAANA, eklor, ascarlat, bogdanescu07, adri-nico, Dorina9, ioan marinescu, bogdan10, FLOREA ADRIAN, mixman, maria55, roxi-nico, calatoru', ungureanica, cris202, narcisa, cristisch2003, bikerstrail, msgen

Dintre cei de mai sus, au trimis anticipat liste cu prefrințe: PISICAANA, bogdan10, msgen.

(Așa cum anunțat inițial - primisem opțiuni și de la ancutza26; cum aceasta a beneficiat însă, în minutele anterioare, de un premiu alocat în Săptămâna 18, nu mai are drept de alegere în această etapă - și în următoarele 7, cf regulamentului)

Oricare dintre cei ”strigațI” ami sus pot folosi și forumul pentru a alege unul dintre minipremiile acestei săptămâni - scriind direct aici.
0

#2131 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 20 May 2017 - 08:38 AM

- P19#14 („Tastatură ROMÂNEASCĂ personalizată AmFostAcolo”) merge către PISICAANA, ca a doua sa preferință din lista trimisă anticipat (prima disponibilă, la mom. alocării)

- tot a 2-a sa alegere a rins și bogdan10 - un „20% reducere sejur Pensiunea Belmonte, Sâmbăta BV”, mai exact P19#11

- msgen a indicat, în schimb, un tricou AmFostAcolo ca prima sa alegere. I-am alocat astfel P19#4

==

Locurile 61-126: calim, mariana07, marcval, ProB, cicica, MMDuda, radu_catalin, Dana Savuica, Alina53, Oana.eu, amaliamatei, giuliani, dan_moldovan, Viorica B., Arion Alina, dida2000, gotty, calatorul, janina_olt, Florea57, Ciprian M., Testosu', dianamea, teona, Lucien, ofice, vali65, IONIC, elenarotaru, fregata, costy69, bogdanadrian, Cristi C-ta, teolaura, AlexAgarici, Tupanar, mariana.olaru, ioana74, nrs, Radu Tudoran, cccc, Marian.C, peterr, andreea_c, telvanni, mihaiu77, black_mamba, deliutza27, marianb, ctanela, gaspadin68

Au trimis anticipat liste cu opțiuni: marcval, ofice.
Plus fbrigitta, dar aceasta nu are drept de alegere în această etapă (i-a fost deja alocat un MP cu câteva minute în urmă, vezi mai sus - în etapa precedentă)
0

#2132 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 20 May 2017 - 08:44 AM

- P19#2, un miniprmeiu „substanțial” (Tur gratuit Roma, cu ghid profesionist / asistenţă în limba română) merge către marcval. (A 2-a sa alegere, prima disponibilă).

- „lista” trimisă anticipat de ofice conținea o singură preferință:

Optez pt varianta cu Paris.
. I-am alocat astfel P19#3 = „BILETUL TĂU LA PARIS: 4 bilete pentru Croaziera pe Sena cu Bateaux Mouches”.

==

LOCURILE 127-186: Anda_M, mihai.panait, graclari, gettyy, eraos, Adriana_B, florintoma, ralu97, danitm6, simon_niculae, elenaadina, anihbo, cami1212, CDStrong, denes ioan, sebigeanina, onuonu01, d_alina, halberstadt, Lil, alba.ca.zapada, mariustipa, gill, vety, narcissa, Ingridb, mihai1668, sorindinca, alin1990, irina1968, dianabzs, bigu_2006_rapid, robert, Safta Radu, gabri_oana, Yolanda, Azkan, Carmen1234, maryka, ado_lex, cosmin0, addcont, capricorn, MihaiStanciu, Roxana Dornescu, edbica2000, georgel, simo1975, monik0312, iancusabin, marinica 1976, alex1968, kywy

Au trimis anticipat opțiuni: Anda_M, Yolanda.
0

#2133 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 20 May 2017 - 08:47 AM

- P19#5, al doilea ”Tricou personalizat AmFostAcolo” oferit în această etapă, merge către Anda_M. A fost a 2-a sa alegere, prima disponibilă.

- a 2-a preferință a prins și Yolanda - mai precis P19#12, voucher „20% reducere sejur Pensiunea Belmonte, Sâmbăta BV”.
0

#2134 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 20 May 2017 - 08:52 AM

Nu am mai primit alte opţiuni; încheiem aici al doilea segment de azi - dedicat Săptămânii 19, și, cu aceasta, Teleconferința în ansamblul ei.

---

-
0

Share this topic:

• 107 Pages +
  • « First
  • 105
  • 106
  • 107

Fast Reply

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users