Forum AmFostAcolo.ro: Teleconferința de alocare minipremii săptămânale 2013-2014 - Forum AmFostAcolo.ro

Jump to content

• 103 Pages +
  • « First
  • 101
  • 102
  • 103

Teleconferința de alocare minipremii săptămânale 2013-2014 [alocarea se face SÂMBĂTA, începând cu ora 11]

#2041 User is offline   Admin 

• Administrator
  • Group: Administrators

Posted 12 November 2016 - 10:37 AM

- arru a ales (în opţiunea trimisă anticipat, ca REPLY al mesajului de înştinţare automat trimis tuturor concrenţilor) un "Bilet gratuit (2-5 pers) la 'Escape Rooms', Bucureşti". I-am alocat astfel P44#3

- P44#14 ("Tastatură ROMÂNEASCĂ personalizată AmFostAcolo") merge către plummy. A fost a 2-a sa preferinţă, prima disponibilă la mom. alocării.

- tot a 2-a preferinţă din lista sa a prins şi silvia tudoran - este vorba despre P44#2 = "Tur gratuit Roma, cu ghid profesionist / asistenţă în limba română"

Ceilalţi concurenţi "strigaţi" mai sus sunt consideraţi absenţi, astfel că:

Trecem la locurile 36-71: ancutza26, holidaysketch, docsimo, giovanic, mihaela82cta, iancusabin, Ighibuh, gh.duma, robert, irina1991, riana784, BOGDAN DSN, robert200, dciobanu, aabraila, alexuta94, dianna, marib, moraru marian, Axenia, r0xyka_iubita, ya_olia, MirelaV, ANILU, adialexe, Mika, calatorul, adelinat

Au trimis anticipat opţiuni: ancutza26, docsimo, Ighibuh
0

#2042 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 12 November 2016 - 10:42 AM

- din lista trimisă de ancutza26, primele 2 poziţii nu mai sunt disponibile (au fost deja "luate" de concurenţi mai bine clasaţi). I-am alocat astfel a treia sa alegere = P44#4 = "BILETUL TĂU LA PARIS: 4 bilete pentru Croaziera pe Sena cu Bateaux Mouches"

- a 3-a preferinţă (din lista proprie) a "prins" şi docsimo - este vorba despre Tricoul AmFostAcolo (P44#5)

- P44#28 = "voucher 15% reducere sejur Pensiunea Ferma 5*, Glod / Moroieni [DB]" = merge către Ighibuh. A fost a 5-a sa alegere, prima disponibilă la momentul alocării.

==

Locurile 72-107: nrs, marius gaudi, valeon, loca_crys, mirela craciunescu, XOV007, rentea, maria55, Millana, 1234 Dana, Bucuresti1970, DANA SIMONA, andreitr, Utube, maimutarescu, Cosmin9, ovidiunic, mia_maria, raulpopa, Luccille, Ionuta Oltean, 2016mihai, maryka, Cesere, Carmen Ion

1234 Dana ne-a trimis anticipa lista sa de preferinţe
0

#2043 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 12 November 2016 - 10:44 AM

- P44#6 ("voucher 25 euro pentru orice sejur (cu transport avion-charter) din oferta AmFostAcolo.Travel") îi este alocat lui 1234 Dana, ca a 3-a sa alegere (prima disponibilă)
0

#2044 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 12 November 2016 - 10:46 AM

Şi ultimul grup de concurenţi = LOCURILE 108-164: buterfly, noi doi, micutzu, narcisa, Lucian74, marus1234, RoxanaRoxana, corinaprofiroiu, liviudeacu, padureanu, tataee, SeeK, Thracus, joops, vasilache, viorelradu79, alinaro, Dabator, cris1982, CDStrong, rocne, felixon, calatorul55, SILVIA 77, ahorciag, pviorel, vio 68, dcuzor, Larissa_O, Mirceaadi, gino.cristian, Pami, danezu008, Dragonw, pining, sanoly23, radubogdan, mireille, GabrielaG, flaviana77, Corina70, Jimmy1, zoloft, llcarmen, ireedeejay, RamoR, mmihai, Alexuta1, doinafil, delia58, abancor

Nicunul dintre cei de mai sus nu a trimis anticipat vreo listă cu opţiuni; la fel ca şi în cazurile "strigărilor" anterioare, oricare dintre ei poate scrie însă o eventuală alegere = aici, pe forum.
0

#2045 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 12 November 2016 - 11:00 AM

Cum nu am mai primit alte opţiuni - încheieme aici teleconferinţa dedicată Săptămânii 44

Felicitări tuturor celor clasaţi "în puncte" in această etapă, fie că şi-au ales un mini-premiu, fie că nu.

---

INSTRUCŢIUNI de VALORIFICARE a PREMIILOR.

1) Consultaţi cu atentie conditiile de valorificare (in principal perioada in care se pot solicita biletele sau sejururile şi termenul minim cu care trebuie solicitate, înaintea datei de desfășurare)

2) Aflați CODUL UNIC al premiului respectiv - veți avea nevoie de el pentru a dovedi că sunteți cel (cea) care a caștigat, într-adevar, acel premiu.
Codul (CUI-ul) îl puteți afla făcând click pe linkul de sub descrierea premiului - "Citește COD premiu"

3) Luati legătura cu sponsorul care a oferit acel premiu si stabiliti împreună detaliile (perioada de valorificare, adresa de expediere - dacă e cazul etc)

• NOTĂ: punctele (2) si (3) trebuie parcurse doar dacă aţi câştigat un premiu oferit de un sponsor. Aceşti paşi NU trebuie urmaţi dacă ați câștigat un minipremiu oferit și transmis direct de AmFostAcolo.

4) Cei care ați câștigat tricouri, tastaturi, autocolante: completați-vă numele și adresa folosind secţiunea CONTUL MEU; veți primi premiile prin poștă, în termen de 3-4 săptămâni. Dacă sunteti cumva din Timișoara, contactați-mă -- vi-l voi înmana mai repede, personal.

5) Cei care ați câștigat premii constând în „Tastatură AFA” şi locuiți în București[/b] (sau aveți cumva drum pe acolo în week-end): minipremiul NU VA FI TRIMIS PRIN POȘTĂ, ci vă va fi înmânat de DRAGOŞ

Îi puteți scrie un mesaj personalPM to Dragoş — și stabili împreună o modalitate convenabilă de întâlnire.

-

Instrucțiunile de mai sus vor fi trimise către câștigători și printr-un mesaj (mail) expediat automat după validarea rezultatelor (în scurt timp)
0

#2046 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 19 November 2016 - 08:50 AM

Pentruteleconferinţa de azi, penultima din 2016, în care se vor atribui minipremiile SĂPTĂMÂNII 45, au trimis anticipat opţiuni :

- marius gaudi, locul 1 în această etapă - i-am alocat deja minipremiul ales = P45#1 = "Weekend gratuit la o pensiune sau un hotel din Romania, alese de câştigător (cu respect. unor condiţii) = voucher 300 lei"

- nicole33, emma2002, mihaela p, florealuisa

==

Teleconferinţa va începe la ora 11
0

#2047 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 19 November 2016 - 09:02 AM

Bună dimineaţa

Începem teleconferinţa de azi invitând "pe scenă" ocupanţii locurilor 2-49 (concurenţi cu drept de alegere): Carmen Ion, tata123, adri-nico, Maya_C, cami1212, iulianic, alinaro, nicole33, Alina53, glcitizen, andreea2995, micutzu, BOGDAN DSN, Cdia, Noha, emp, Chloe, emma2002, MirelaV, Lucien, vulpe mihaela, addcont, mihaela p, Trank, msnd, c-kosty

Aşteptăm de la ei o eventuală alegere a unuia dintre MP dăruite în această săptămână

Au trimis anticipat preferinţele lor: nicole33, emma2002, mihaela p
0

#2048 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 19 November 2016 - 09:08 AM

- nicole33 şi-a dorit un minipremiu tip "Tricou 'AmFostAcolo'" - iam atribuit astfel P45#5

- emma2002 în schimb, are ca primă alegere în lista sa "Bilet gratuit (2-5 pers) la 'Escape Rooms', Bucureşti". I-a fost alocat, în consecinţă, P45#3

- mihaela p nu a inclus o "ordine de priorităţi" în mesajul său; folosind ordinea predefinită (cea de pe sait), îi alocăm următorul miniprmeiu încă disponibil = P45#2 = "Tur gratuit Roma, cu ghid profesionist / asistenţă în limba română"

- ceilalţi concurenţi "strigaţi" mai sus sunt cosnideraţi absenţi

==

Locurile 50-99: ANILU, RelyaV, dianamea, printesa82, monik-50, IonelM, moraru marian, m_istoc, Luc2014, cristian ana, abancor, myk007, pviorel, rentea, Cosmin9, nox22, sba, Tavi 2016$, simpluturist, evadragomir, pap-1, Radu Tudoran, florealuisa, Catalin Mate, tataee, sirbuvio, Valer, rethinica, calatorul, ovidiuyepi, Soso42, gotty, giovanic, Dan@47, marib, mariusst, Bristen, laura_modjo, georgel, mlhaela, robert, Pus

Dintre cei de mai sus, doar florealuisa ne-a trimis anticipat preferinţele sale.
0

#2049 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 19 November 2016 - 09:09 AM

-P45#4 ("BILETUL TĂU LA PARIS: 4 bilete pentru Croaziera pe Sena cu Bateaux Mouches") merge către florealuisa. A fost a 3-a sa alegere, prima disponibilă la momentul alocării.
0

#2050 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 19 November 2016 - 09:11 AM

În fine, ultimul grup de concurenţi - LOCURILE 100-182: maryka, Albinoium, GBS, sdragos24, bbogdanmircea, edbica2000, atimespeed, cristian.s, patrick007, mulinita, frumusata, lidiacojea, Irina1974, MANU77, cretzu194, Maria7, ddb, CrisF, nrs, r0xyka_iubita, Carina72, Ianolia, miky23, 123CF, mireille, Corina70, iulian68, lalely, marian 1973, marsus, achelici, Viosinaia, metamorphosa, iancusabin, mihaela82cta, misha1234, GabrielaG, Bucuresti1970, Safta Radu, eusiatat, Irina7, Raluca S., Florin1969, Dragonw, SeeK, câinele roşu, Livviuu, fox6200, vini, ovipas, simona man, buterfly, adialexe, AlexandruA, Andreea Nitu, irina1991, dciobanu, DANA SIMONA, Mirceaadi, Delia K, Merendino, ct64cas, pining, mariana.olaru, Eugenia55, cristianiana, padureanu, raven, MelaM, dianna, maria55, doinafil, diana2015

Nicunul dintre ei nu a trimis anticipat vreo listă cu preferinţe; oricare dintre ei poate face însă o alegere - scriind aici, pe forum.
0

#2051 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 19 November 2016 - 09:27 AM

Nu am mai primit alte opţiuni, astfel că punem punct aici teleconferinţa dedicată Săptămânii 45

Felicitări tuturor celor clasaţi "în puncte" in această etapă, fie că şi-au ales un mini-premiu, fie că nu.

---

1) Consultaţi cu atentie conditiile de valorificare (in principal perioada in care se pot solicita biletele sau sejururile şi termenul minim cu care trebuie solicitate, înaintea datei de desfășurare)

2) Aflați CODUL UNIC al premiului respectiv - veți avea nevoie de el pentru a dovedi că sunteți cel (cea) care a caștigat, într-adevar, acel premiu.
Codul (CUI-ul) îl puteți afla făcând click pe linkul de sub descrierea premiului - "Citește COD premiu"

3) Luati legătura cu sponsorul care a oferit acel premiu si stabiliti împreună detaliile (perioada de valorificare, adresa de expediere - dacă e cazul etc)

• NOTĂ: punctele (2) si (3) trebuie parcurse doar dacă aţi câştigat un premiu oferit de un sponsor. Aceşti paşi NU trebuie urmaţi dacă ați câștigat un minipremiu oferit și transmis direct de AmFostAcolo.

4) Cei care ați câștigat tricouri, tastaturi, autocolante: completați-vă numele și adresa folosind secţiunea CONTUL MEU; veți primi premiile prin poștă, în termen de 3-4 săptămâni. Dacă sunteti cumva din Timișoara, contactați-mă -- vi-l voi înmana mai repede, personal.

5) Cei care ați câștigat premii constând în „Tastatură AFA” şi locuiți în București[/b] (sau aveți cumva drum pe acolo în week-end): minipremiul NU VA FI TRIMIS PRIN POȘTĂ, ci vă va fi înmânat de DRAGOŞ

Îi puteți scrie un mesaj personalPM to Dragoş — și stabili împreună o modalitate convenabilă de întâlnire.

-

Instrucțiunile de mai sus vor fi trimise către câștigători și printr-un mesaj (mail) expediat automat după validarea rezultatelor (în scurt timp)
0

#2052 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 26 November 2016 - 08:20 AM

Pentru ultima teleconferinţă din acest an - dedicată alocării minipremiilor SĂPTĂMÂNII 46 - au trimis anticipat preferinţele lor:

- Maya_C, câştigătoarea etapi - i-am atribuit minipremiul ales = P46#1 ("Zbor gratuit (dus-intors) pe orice destinatie operata de Blue Air")

- kelyboy, DORICA, emp, ana mari, Delia K.

==

Teleconferinţa va începe la ora 11
0

#2053 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 26 November 2016 - 09:00 AM

Bună dimineaţa

Începem teleconferinţa cu locurile 2-35 (concurenţi cu drept de alegere): Carmen Ion, buterfly, iulianic, adri-nico, tata123, Soso42, kelyboy, Lucien, mireille, addcont, glcitizen, Utube, sorinacio76, Ady1984, DORICA, genoveva72, ariciu, Erik1, adi_na

Aşteptăm de la ei o eventuală opţiune pentru un minipremiu.

Au trimis anticipat liste cu opţiuni: kelyboy, DORICA
0

#2054 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 26 November 2016 - 09:04 AM

- kelyboy şi-a dorit, ca primă preferinţă în lista trimisă , un tricou AmFostAcolo. I-am alocat P46#5

- P45#14 ("Tastatură ROMÂNEASCĂ personalizată AmFostAcolo") merge către DORICA. A fost a 2-a sa alegere, prima disponibilă.

- ceilalţi concurenţi strigaţi sunt cosnideraţi absenţi

==

Locurile 36-63: emp, ana mari, Sindrom, dianna, ado_lex, cami1212, alinaro, calatorul, Simona1976, Noha, loredana321, maria55, liviu49, mihaela p, danany, florin.7, mariaio, BOGDAN DSN, Chloe, Mitzi

Au trimis anticipat opţiuni: emp, ana mari.
0

#2055 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 26 November 2016 - 09:05 AM

- singura preferinţă indicată de emp nu mai e din păcate disponibilă - minipremiul respectiv a fost deja "luat" de un concurent mai bine clasat (kelyboy).
Dacă doreşte, poate scrie o altă alegere - aici, pe forum.
0

#2056 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 26 November 2016 - 09:07 AM

- ana mari are ca primă poziţie în lista sa minipremiul "Tur gratuit Roma, cu ghid profesionist / asistenţă în limba română". I-a fost astfel alocat P46#2
0

#2057 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 26 November 2016 - 09:09 AM

LOCURILE 64-151: micutzu, marian 1973, dumping, ANILU, Alina53, Tavi 2016$, pap-1, myrey_23, allina, MIHAI CLUJ, msnd, liviup76, nox22, halekulani, robert, mariana.olaru, dianamea, Mitzymic, GabrielaG, monik-50, Luc2014, Radu Tudoran, Safta Radu, Rodel, Albinoium, Andrei.C, Puk, marib, printesa82, MirelaV, Trank, andreea2995, Petrut77, cristiflorea, nrs, rentea, dawnsash, artemisa24, indiralisa_26, klarika, ascarlat, laura_modjo, sirbuvio, Pus, deeutza, fox6200, cjmdm, Mihaela_Ung, NAZARICA, Delia K, mihai.panait, adelinat, rsimona, Georgeta-Dorina, geese, ruxycio, adrianaglogo, abancor, Corina70, diana2015, livdan, riki, georgel, mara52, GYL, Michaell

Delia K ne-a trimis anticipat preferinţele sale. Oricare dintre cei de mai sus poate face însă o alegere "în direct", aici pe forum
0

#2058 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 26 November 2016 - 09:12 AM

- P46#3, "Biletul gratuit (2-5 pers) la 'Escape Rooms', Bucureşti" merge, săptămâna asta, către Delia K. A fost a 2-a sa preferinţă, prima disponibilă.
0

#2059 User is offline   Admin 

• Administrator

Posted 26 November 2016 - 09:27 AM

Nu am mai primit alte opţiuni, astfel că încheiem aici teleconferinţa dedicată Săptămânii 43 - şi, în acelaşi timp, miniprmeiilor anului 2016

---

-

0

Share this topic:

• 103 Pages +
  • « First
  • 101
  • 102
  • 103

Fast Reply

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users