Forum AmFostAcolo.ro: la o cafea pe 26.05 in Bucuresti - Forum AmFostAcolo.ro

Jump to content

• 7 Pages +
  • « First
  • 5
  • 6
  • 7
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

la o cafea pe 26.05 in Bucuresti intalnire cu prietenii

#121 Guest_adryana_*

• Group: Guests

Posted 28 May 2012 - 07:39 PM

ma bucur ca ne-am reintalnit macar cativa,atatia cati au reusit si au dorit si au putut sa vina la intalnirea intre prieteni.Doresc sa ii multumesc sincer lui roth pt. toata osteneala si munca depusa cu pregatirile si tot ce a tinut de acestea si doresc sa o asigur ca totul a iesit exceptional.Ma bucur ca am cunoscut colegi noi :alinapopi, MCM, floria, nuvreau si vreau sa le multumesc ca au facut totul ca sa vina la intalnirea cu noi, ceilalti ,care deja am avut ocazia sa ne cunoastem.Alinapopi, ma bucur ca ai ajuns cu bine acasa si apreciez faptul ca ai venit sa ne cunosti tocmai de acolo de departe.Chiar daca vremea a fost asa cum a fost, clipele petrecute alaturi de voi au fost atat de frumoase si de ,,calde'' incat nu a mai contat vremea de afara.Chiar daca cu unii nu am reusit sa stau deloc de vorba, sa stiti ca fiecare dintre voi aveti un locsor acolo in sufletul meu.Pana la o noua revedere va pup pe toti si va doresc din suflet multa sanatate si o vara frumoasa in care sa vi se implineasca toate dorintele.Cu mult drag adryana. :)
1

#122 Guest_Marian Preda_*

Posted 29 May 2012 - 04:55 PM

Roth ,mi-ai ,,furat ''ideea ! Eu am lansat ...provocarea sa intram in ...,,absolut'' !De fapt este propunerea utilizatorului Mariana Olaru!!! Facem o ,,spirala'' pe Transalpina ??!!Va pupica !
0

#123 Guest_Marian Preda_*

Posted 29 May 2012 - 04:56 PM

Roth ,mi-ai ,,furat ''ideea ! Eu am lansat ...provocarea sa intram in ...,,absolut'' !De fapt este propunerea utilizatorului Mariana Olaru!!! Facem o ,,spirala'' pe Transalpina ??!!Va pupica !
0

#124 User is offline   roth 

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Group: Members
  • LocationBucuresti

Posted 05 June 2012 - 05:58 PM

I-mi cer scuze ideea cu TRANSALPINE nu imi apartine, am omis sa precizez asta de la bun inceput. Acum nu stiu cine e initiatorul, dar bine ar fi sa punem in practica un astfel de "convoi". Un foc de tabara, un @Bog68 cu zongura si distractia e asigurata. Masa ..vedem, muzica si dansul dupa posibilitati.
Eu abia astept o astfel de gasca cu care sa strabat cel mai frumos drum din tara.
0

#125 User is offline   MCM 

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Group: Members
  • LocationBucuresti

Posted 07 June 2012 - 08:09 PM

View Postroth, on 05 June 2012 - 05:58 PM, said:

I-mi cer scuze ideea cu TRANSALPINE nu imi apartine, am omis sa precizez asta de la bun inceput. Acum nu stiu cine e initiatorul, dar bine ar fi sa punem in practica un astfel de "convoi". Un foc de tabara, un @Bog68 cu zongura si distractia e asigurata. Masa ..vedem, muzica si dansul dupa posibilitati.
Eu abia astept o astfel de gasca cu care sa strabat cel mai frumos drum din tara.

I'm in. :D
0

Share this topic:

• 7 Pages +
  • « First
  • 5
  • 6
  • 7
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users