Forum AmFostAcolo.ro: Intalnire AmFostAcolo in Delta Dunarii - Forum AmFostAcolo.ro

Jump to content

• 4 Pages +
  • « First
  • 2
  • 3
  • 4
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

Intalnire AmFostAcolo in Delta Dunarii

#61 User is offline   geosler 

• Member
  • PipPip
  • Group: Members
  • LocationArges

Posted 10 May 2012 - 05:19 PM

De acord cu Sunrise,astept sa facem rezervarile.
0

#62 User is offline   pepsi70ro 

• Advanced Member
  • PipPipPip

Posted 12 May 2012 - 02:20 PM

Hello, 15 mai este ultima zi pentru a putea face o pre-rezervare in conditiile ofertelor prezentate, din cate inteleg optam pentru Complexul Sunrise, o alegere inteleapta care ne ofera toate conditiile de distractie/relaxare.
Am primit confirmari pana in prezent de la @Artemisa24, @Geosler, @mirelutza, @Kmy, @Cristina 65.
Sper ca pana pe 15 mai sa pot obtine o confirmare si de la ceilalti utilizatori care si-au exprimat dorinta de a participa.
0

#63 Guest_johnnyredlabel_*

• Group: Guests

Posted 14 May 2012 - 10:48 AM

View Postpepsi70ro, on 25 April 2012 - 03:11 PM, said:

Astazi am primit oferta complexului Sunrise din Crisan. O redau mai jos, urmand ca eventualele comparatiile sa le faca fiecare. La o prima vedere oferta celor de la Sunrise pare mai buna, in ceea ce priveste discountul si pretul camerelor, insa fara transport. Astept pareri/sugestii/propuneri.

Pana la urma care este oferta de la Sunrise ? In mesajul lui pepsi70 nu am gasit nimic ,sau nu reusesc eu sa o vad .
0

#64 User is offline   pepsi70ro 

• Advanced Member
  • PipPipPip

Posted 14 May 2012 - 05:07 PM

View Postjohnnyredlabel, on 14 May 2012 - 10:48 AM, said:

Pana la urma care este oferta de la Sunrise ? In mesajul lui pepsi70 nu am gasit nimic ,sau nu reusesc eu sa o vad .

Ti-am trimis un mesaj cu oferta celor de la Sunrise.
0

#65 User is offline   pepsi70ro 

• Advanced Member
  • PipPipPip

Posted 14 May 2012 - 05:20 PM

Pana in acest moment am confirmare din partea urmatorilor membrii ai comunitatii:

- @Bogdan DSN;
- @Tora Ingrid;
- @Artemisa 24;
- @Geosler;
- @mirelutza;
- @Cristina 65;
- @Kmy;
- @pepsi70ro;
- @Arinuca
- @Admin
( cu o mica rezerva )

Maine voi trimite mailuluri catre cele trei hoteluri si in special pentru Sunrise, nu cred ca oferta lor va mai fi valabila daca n-am rezervat un numar de minim 15 camere. Dar vom astepta raspunsul lor.
0

#66 Guest_amota_*

• Group: Guests

Posted 14 May 2012 - 07:42 PM

Salut! Am citit oferta celor de la Sunrise atunci cand ati postat-o, dar nu mi-o mai amintesc. Se poate reimprospata memoria? Va multumesc!
0

#67 User is offline   pepsi70ro 

• Advanced Member
  • PipPipPip

Posted 16 May 2012 - 07:03 PM

Am trimis un raspuns pentru Sunrise, asteptam decizia lor, avand in vedere ca oferta propusa nu indeplineste conditiile din angajament.
Pana una alta,@amota s-a alaturat gastii de exploratori ai Deltei. In perioada urmatoare va voi particulariza oferta prezentata, daca vom avea acceptul celor de la Sunrise, pentru doar 11-12 camere.
Lista actualizata a participantilor:
- @Bogdan DSN;
- @Tora Ingrid;
- @Artemisa 24;
- @Geosler;
- @mirelutza;
- @Cristina 65;
- @Kmy;
- @pepsi70ro;
- @Arinuca
- @Admin ( cu o mica rezerva )
- @amota

0

#68 User is offline   pepsi70ro 

• Advanced Member
  • PipPipPip

Posted 28 May 2012 - 03:56 PM

Din pacate voi fi nevoit sa spun pas pentru aceasta initiativa. Probleme personale aparute in ultima saptamana, ma impiedica sa duc la bun sfarsit promisiunea, insa voi oferi tot sprijinul si toate informatiile necesare pentru acest sejur la Sunrise. Desi oferta lor era pentru 15-20 de camere, cred ca o vom putea pastra si pentru 10 camere, patronul este un tip deosebit pe care il apreciez foarte mult si care la randul sau apreciaza site-ul si comunitatea noastra.
Daca doreste cineva dintre cei inscrisi sa se ocupe mai departe de organizare, sunt fericit sa ofer informatiile necesare, imi pare foarte rau pentru ca nu mai pot participa, viata este perfida, iar daca nu te opui cu toata puterea pierzi tot ceea ce ai.
Deci, cine doreste sa se ocupe de organizare?
0

#69 User is offline   artemisa24 

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • LocationPitesti

Posted 28 May 2012 - 05:27 PM

:(
0

Share this topic:

• 4 Pages +
  • « First